סמארה התפטר מאימון מ.ס טירה לאחר דין ודברים מול שחקנים ומול ההנהלה, שהגיבה: "החלטה שנבעה מחוסר

המאמן הודיע במפתיע על התפטרותו לאחר סכסוך ממושך עם שני שחקנים בקבוצה: "עברתי חילוקי דעות עם ההנהלה בנוגע לשחקן שהתנהג אליי בצורה חצופה ולא מכבדת". גזל העביר את האימון, מהנהלת טירה נמסר: "ההחלטה שהוא קיבל נובעת מחוסר ניסיון, אפשר לפתור דברים באמצעות שיחה ולא בהודעות".

הבוקר(שני) הוציא המאמן הודעת התפטרות מפתיעה ובה כתב: "לאחר חמש שנים של עשיה ועבודה קשה בהן שמתי כנגד עיני את הצלחת המועדון לפני הצלחתי האישית. השנים מסתכמות בהישארות בליגה עם סגל מאוד דל ובלי כמעט שחקני רכש, החתמת מספר רב של שחקני בית ועליה היסטורית לליגה א' עם התקציב בכי נמוך אי פעם. הישארות בליגה א' עם שמונה שחקני בית בהרכב הפותח ועם התקציב הכי נמוך בליגה והתמודדות בצמרת עם תקציבים מאוד נמוכים, אמצעים מאוד דלים ובלי צוות מקצועי צמוד".

צילום: נזיה סולטאן

סמארה המשיך והסביר את הסיבה להתפטרותו: "לאחר המשחק של קבוצתי בסוף שבוע האחרון נגד הפועל כאוכב ולאחר חילוקי דעות עם ההנהלה לגבי השעיית שחקן מהקבוצה שהתנהג אלי בצורה חצופה ולא מכובדת כשהחלטתי להחליף אותו ומכיוון שיש לי קווים אדומים ואבני דרך שאני לא מוכן שיחצו אותם או יפגעו בהם וברגע שההנהלה לא יישרה איתי קו בהחלטה שקיבלתי אני מודיע על התפטרותי מאימון מ.ס טירה באופן סופי. היו לי חמש עונות יפות במועדון. תודה להנהלה ולאוהדים על התמיכה לאורך כל התקופה ותודה לשחקנים שנלחמו עבורי ונתנו הכל על מנת שהקבוצה תצליח. הפנים לאתגר חדש כבר בעונה הבאה".

הסיפור החל כאמור עוד לפני המשחק כאשר התפתחו דין ודברים בין המאמן לבין שני שחקנים בקבוצה, עד שלבסוף המאמן הציב אולטימטום להנהלה כי ימשיכו בקבוצה או הוא או הם. לאורך דקות ארוכות במהלך המשחק האחרון המצב בין המאמן להנהלה היה נראה מתוח, זה החריף בעת הרצון שלו לבצע חילופים שאחד מהם היה של שלום אדרי ונראה כי ההנהלה לא רצתה בכך, ועם שריקת הסיום המאמן נטש את תחומי המגרש במהירות. בהנהלה טרם קיבלו החלטה איך להגיב אך מספרים כי רצו לשבת עם המאמן ולהגיע לפתרון עד לסיום העונה ולדון בנושא וסיפרו כי הודעתו יצאה טרם קיום אותה פגישה משותפת.

היו"ר עבד טיטי הגיב בנושא ואמר: "ראשית אנחנו מודים לסמארה על תקופתו הנפלאה בטירה. הבית תמיד פתוח ואנחנו מעריכים את העבודה שלו. ההחלטה שהוא קיבל בשלב זה נובעת מחוסר ניסיון, הקבוצה נמצאת בשלב שבו היא יכולה להגיע לפלייאוף. השקענו הרבה כסף, הבאנו שחקנים על מנת להשיג את המטרה הזו. בשלב זה אנחנו צריכים גם את המאמן וגם את השחקנים ואי אפשר לפתור בעיות בווטסאפים. הזמנו את סמארה לשיחה כדי שנדון ביחד בעניין ונגיע לפשרה, רצינו גם לתמוך בו ולתת לו גיבוי וגם למצוא פתרון עם אותם שחקנים כי בכדורגל סכסוכים קורים, אבל פותרים אותם באמצעות שיחה וישיבה, לא בהודעות".

על השאלה האם יש סיכוי שהוא עוד ישוב ותהיה פשרה אמר: "אני לא חושב. אנחנו נמשיך הלאה. יש לציין שרביד גזל העביר את האימון היום. עד לרגע זה אנחנו לא קיבלנו החלטה לגבי זהות מאמן, אבל הכל פתוח ובימים הקרובים נקבל החלטה סופית לגבי מאמן שאולי ידריך את הקבוצה גם במשחקים הקרובים".

#מסטירה

כתבות נוספות