פלייאוף ליגה ב': בועיינה וכפר מנדא עלו שלב, ערערה מוסמוס יתקיים מחר

משחקי הפלייאוף יצאו לדרך והראשונות שעברו שלב הן בועיינה וכפר מנדא שרשמו ניצחונות, גם פרדיס בשלב הבא ותמתין לתוצאת המשחק בין ערערה למוסמוס שנדחה. במשחקי ההישרדות ירכא ניצחה את אלנהדה בפנדלים. 

 

ליגה ב' מגיעה לשלבי ההכרעה ובסוף השבוע האחרון נפתחו משחקי הסיבוב הראשון של הפלייאוף העליון והתחתון בהן השתתפו הקבוצות שנאבקו על כרטיס העלייה מהמקום הראשון ולא צלחו, מול הקבוצות שסימנו כמטרה מפתיחת העונה את ההגעה לחמישייה הראשונה. 

 

מחוז צפון א'

הפועל בועיינה 0-1 איחוד מג'ד אל כרום

הפועל בועיינה שסיימה את העונה במקום השני שהקנה לה את יתרון הביתיות בשני הסיבובים הראשונים של הפליאוף העליון, אירחה בביתה לעיני כ-600 אוהדים שמילאו כל חלקה במגרש העירוני בבועיינה את איחוד מג'ד אל כרום החמישית והפתעת העונה ביחס לשמות ולתקציבים שהושקעו. בדקה ה-3' החלוץ  פראס גנאיים בשערו ה-25 העונה העלה את בועיינה ליתרון שנשמר עד תום המשחק ובכך היא מעפילה לגמר מחוז צפון א' שייערך במגרשה הביתי ביום רביעי הקרוב. מנגד, למג'ד אל כרום למרות ההפסד מגיעה מילה טובה, גם למאמן חאתם כריים ולצוות הניהולי על עונה מדהימה.

 

אחווה כפר מנדא 0-3 בית"ר נהריה

בתחילת העונה אחווה כפר מנדא בנתה קבוצה לעלייה ולמרות שהיו לה רגעים יפים שכללו רצף של מעל שלוש עשרה ניצחונות רצפוים וגברו על בועיינה וטמרה בסיבוב השני, היו לה כמה רגעים של חוסר יציבות שמנעו ממנה את העלייה מהמקום הראשון. בשישי האחרון אירחה הקבוצה שסיימה את העונה במקום השלישי, את הרביעית בית"ר נהריה שגם כן נתנה עונה יפה ביחס לשמות והתקציב שהושקע. לאחר מחצית מאופסת הגיע השער הראשון במשחק מרגלי יניב דרעי מכדור עונשין מאחד עשר מטרים, נהריה ניסתה לחזור למשחק אבל האקסים של כאוכב משנה שעברה מלך שערי הליגה מוחמד אבו ריא בשערו ה-26 העונה ועלי חביבאללה השלימו שער כל אחד בדרך לניצחון של מנדא והעפלה לגמר המחוז מול בועיינה שיתקיים ביום ראשון בשבוע הבא. בדומה למג'ד אלכרום, גם לנהריה מגיעה מילה טובה על עונה מדהימה.

 צילום: הדף הרשמי אחווה כפר מנדא

 

מכבי אחווה ירכא 1-1 אלנהדה נצרת(פנדלים)

בקרב ההישרדות בפליאוף התחתון אירחה אחווה ירכא את אלנהדה נצרת לקרב שבו המנצחת תבטיח עוד עונה בליגה ב והמפסידה תשחק מול הפועל טובא לקרב פורמלי בלבד שכן בעקבות פירוקה של שפרעם התפנה מקום נוסף בליגה ב' צפון א' ובשל העובדה ששתי היורדות התפרקו אזי מי שתתפוס את המקום תהיה המפסידה בין אלנהדה לטובא.

 

על כר הדשא, אלנהדה היא זו שעלתה ראשונה על הלוח מרגלי באסל סלימאן, יתרון שנשמר עד הדקה ה-8' ושמונה ואז הגיע מוחמד עואד (אחיו המבוגר של אחמד מטמרה) שכבש מפנדל וגרר את המשחק להארכה שלא הובקעו בה שערים. בדו קרב הפנדלים ירכא היא זו שניצחה 3-1 ובכך הבטיחה את הישרדותה בליגה.

 

מחוז צפון ב'

הפועל בני ערערה – הפועל בני מוסמוס

הקרב בין השנייה לחמישית לא נערך , בשל ההודעה שנשלחה מטעם חברת האבטחה שבה היא מודיעה שלא תשלח מאבטחים כי אין לה מספיק כוח אדם שהיה עסוק בו בזמן במשחקה בין אום אל פחם לבאקה. המשחק החוזר ייערך כאמור בשני הקרוב(16:00) בערערה.

 

הפועל בני פרדיס 0-2 הפועל טירת הכרמל

השלישית הפועל פרדיס רוצה לשחזר את מה שעשתה בעונה שעברה והפעם לטפס צעד נוסף ובקרב הראשון אירחה בבאקה, בהוראת המשטרה ולאור הצפי של הקהל, את הרביעית טירת הכרמל שעשתה עונה מדהימה. רוברט ארחיל ועובידה טאהא דאגו לכך שפרידייס תעפיל לגמר מחוז ב' שם תצטרך לחכות בכדי לדעת את מי תפגוש מבין מוסמוס או ערערה.

צילום: אולטראס הפועל בני פרדיס 

 

הפועל דליית אל כרמל 4-2 רמות מנשה

הפועל דלייה שחוותה ימים יפים בעבר קיוותה לנצח את משחקה הראשון בפליאוף התחתון ולהבטיח את הישרדותה באופן מוחלט ומולה התייצבה רמות מנשה הצנועה שלה מטרה דומה. ארז יוסף העלה את מנשה ליתרון, איימן אבו סאלח השווה לדלייה אבל ארז יוסף והלל גלינדס נתנו יתרון בין שני שערים למנשה. אזאר חלבי רק צימק והפיח תקווה מחודשת לדלייה, אלא שאקורד הסיום היה שייך לאורי ברנדמן שהכריע את ההתמודדות למנשה שמבטיחה את הישרדותה. מנגד, דליה תצטרך לנסות ולשרוד במשחק הבא שייערך מול נציגת ליגה ג' שתיקבע במנצחת במשחק בין מכבי אום אלפחם ובית"ר. רק אציין שהמשחק ייערך במגרש ניטרלי. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload