הפועל כאוכב הביסה את מ.ס טירה והבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון

ברוכה הבאה לפלייאוף: כאוכב ניצחה 3-0 את מ.ס טירה בקרב ישיר על הכרטיס לפלייאוף והבטיחה את מקומה בחמישייה הראשונה. כרם עבדאללה השלים צמד, מוחמד סייד אחמד כבש את השלישי. אבו רקיק: "על אף החיסורים נתנו את הנשמה, אנחנו קבוצה עם תשוקה". 

 

במסגרת המחזור ה-28 של ליגה א' צפון ובקרב על הפליאוף העליון אירחה הפועל כאוכב את מ.ס טירה כאשר בכאוכב ידעו שניצחון שלהם במקביל לאבדן נקודות של זלפה או כפר כנא, יבטיח להם באופן סופי את ההשתתפות בפלייאוף העליון. מבחינת הסגל, אבו רקייק נאלץ להסתדר ללא גל אלקנתי, לואי חגוג ואחמד סייד אחמד הפצועים וללא ואיל חרבאוי המוצהב. לעומתה,  טירה הגיעה למשחק לאחר ההפסד הביתי לאסי גלבוע שהציב אותה במקום השישי. מבחינת הסגל, הקבוצה נאלצה להסתדר ללא דיאב חמדאן ובר אלסברי המורחקים.

 שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

 

השופט גל דסקל הוציא את המשחק לדרך לעיני כ-400 אוהדים מתוכם כמאה עשו את הדרך הארוכה מטירה. המשחק היה קצבי בהתחלה וכלל התקפות לשני הצדדים. בדקה ה-4'' אבו ניל שיגר כדור חזק משלושים מטרים כדור שפגש את פלזנטל במקום. בדקה ה-12' לטירה הייתה הזדמנות ראשונה לעלות על הלוח אבל נגיחתו של ברקוביץ' פגשה את שיבל במקום. לא חלפו שתי דקות וכאוכב כמעט עלתה ליתרון כשאבו ניל הצליח לעבור את הבלם והשוער ולהעביר מסירה למורג'אן שבעט מקרוב אבל עמר מנסור מנע שער ודאי.

 

בדקה ה-28' אמיר אבו ניל מצא בכדור עומק את יזן נסאר, האחרון העביר רוחב לכרם עבדאללה שמקרוב דחק פנימה וקבע 1-0 לכאוכב. לא חלפו להן שתי דקות ועבדאללה כמעט הכפיל את התוצאה אך בעיטתו ממרחק של כ-8 מטרים הלכה החוצה. בדקה ה-36' כרם עבדאללה הצליח להשתלט על כדור באמצע המגרש של טירה ובסלאלום אדיר הצליח לעבור שלושה שחקנים וממרחק של כ-16 מטרים בעט שטח לפינה הימנית של פלזנטל ולרשת וקבע יתרון כפול 2-0 לכאוכב.

 אברהים אבו רקיק

 

במחצית השנייה הקצב נרגע קצת ולכאוכב היו הזדמנויות לכבוש שערים נוספים, אך הניסיונות של חמד גנאיים, יזן נסאר ווסים עלי פגשו את פלזנטל במקום. מנגד, טירה הגיעה לכמה הזדמנויות בעיקר דרכם של שלום אדרי וניר עזריה שפגשו את שיבל במקום. בדקה ה-85' קיבלנו את השער השלישי במשחק כאשר מוחמד סייד אחמד(ג'ימי) קיבל כדור בחצי המגרש של טירה, התקדם קצת ושיגר טיל אדיר משלושים מטרים שפגש את המשקוף, נחת פנימה וקבע יתרון 3-0 לכאוכב שנשמר עד לסיום.

 

הניצחון הענק של כאוכב הבטיח לה את השתתפותה בפליאוף העליון שני משחקים לפני סוף העונה הסדירה וכעת העיניים יהיו נשואות לעבר יום שלישי למשחק מול הרצליה בקרב ישיר על המקום השלישי. מנגד, בצד של טירה עדיין לא נאמרה המילה האחרונה בנוגע לפלייאוף על אף ההפסד, אך מסתמן שהאכזבה העצומה מהעונשים שספגה הקבוצה השבוע בבית הדין הגיעו גם למגרש ועל כל מה שקורה לה מאחורי הקלעים הקבוצה תצטרך להתגבר בכדי להמשיך במאבק. 

  בתקופה מצוינת. עבדאללה

 

"הפועל כאוכב ממשיכה את היכולת הטובה שלה, על אף שהיו חיסורים היום השחקנים נתנו את הנשמה, היה משחק קצבי בין שתי קבוצות שמשחקות כדורגל חיובי וזה היה משחק הבית האחרון שלנו השנה והיה חשוב לנו שנצא בהרגשה טובה עבור כל האוהדים שבאו. אני הכי שמח בעולם וגאה בשחקנים וכל הכבוד להם" אמר המאמן אברהים אבו רקייק בסיום.

 

על הבטחת הפליאוף העליון: "לא יודע אני אחזור הביתה ואבדוק, בשבוע הבא יש לנו משחק חשוב,לא מעניין פליאוף לא פליאוף, ברוך השם אנחנו מתקדמים, הפועל כאוכב של השנה קבוצה שמחה, קבוצה אחראית, קבוצה שיש לה תשוקה והכי חשוב לי להמשיך עם זה, פליאוף לא פליאוף זה פחות מעניין אותי".

 

לסיכום התייחס ליכולתו של כרם עבדאללה: "הוא עוד שחקן חשוב, כל פעם שהיינו זקוקים לו הוא נתן את התרומה שלו , אבל זה התפקיד של השחקנים לתרום למקום שנמצאים בה. כרם יופי של ילד, בחור מדהים שעובד קשה מאוד, אפילו בוא אני אגלה לכם סוד היום הוא היה פצוע וכבש שני שערים, הבן אדם בלי עין הרע נמצא בתקופה נפלאה מאוד, אתה יודע היה אבי מלכה שהלך, גל אלקנתי שנפצע שאני מחזיק ממנו בצורה מטורפת והייתי צריך לאלתר משהו ולשמחתי כרם עונה על הציפיות". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload