בני זלפה הפסידה לצור שלום ולא הצליחה להתברג לחמישייה הראשונה

פספסה צ'אנס: בני זלפה הפסידה 1-0 לצור שלום ולא ניצלה את המעידה של יריבותיה בכדי להתקרב לפלייאוף. מוריס אוזן: "המקום החמישי עדיין פתוח. ציפיתי ליותר מהקבוצה שלי היום". 

 

במסגרת המחזור ה-27 של ליגה א' צפון התארחה אמש(שישי) הפועל בני זלפה בצור שלום, לאחר שהפסידה ביום שני האחרון במשחק ההשלמה נגד הפועל הרצליה ובידיעה שאם היא רוצה להמשיך ולהיאבק על מקום בפליאוף העליון היא חייבת לקחת כל מלוא הנקודות מהמפגש.  בצד המקצועי, המאמן מוריס אוזן ביצע שני שינויים בהרכב אחד מהם כפוי בעקבות הרחקתו של איתמר כהן שבמקומו נכנס לאחד עשר חסיב אבו רוקן ובהגנה וסים אגבאריה החליף את אביב חדד.

על כר הדשא, האיום הראשון מצד האורחת הגיע בדקה ה-30' כאשר תאאר כתאני הגביה כדור רוחב מצד שמאל לתוך הרחבה שוערה של צור שלום רותם פדידה הצליח לתפוס אותו לפני שהגיע לראשו של מייזר זועבי . בדקה ה-42' שוב תאאר כתאני  הגביה כדור לתוך הרחבה, אך מנאר דראושה לא הצליח להשתלט עליו ולנגוח ופספס הזמנות טובה להעלות את קבוצתו ליתרון ובסופו של דבר המחצית הראשונה שלא התעלתה לרמה גבוהה הסתיימה בתיקו מאופס.

 

צילום: עובאדה אכתיאלת 

   
המחצית השנייה נפתחה בהתלהבות מצדה של צור שלום שהצליחה לתרגם את אותה ההתלהבות גם לשער בדקה ה-50' לאחר שכדור הקרן שהגביה קאסם נגאר נחת היישר בראשו של דני אסולין שמקרוב נגח לתוך הרשת והעלה את קבוצתו ליתרון 1-0. בדקה ב-61' מכבי צור שלום יכלה אף להכפיל את התוצאה לאחר שבן בן שושן הגביה כדור מחוץ לרחבה ולמזלה של זלפה יובל אלון נגח מעל השער
חלפו חמש דקות ומכבי צור שלום קבלה הזדמנות נוספת עם כדור גובה שהועלה לתוך הרחבה הגיע ליובל אלון שמצא את עצמו לבד מול השוער גאנם מחאג'נה שהיה עירני והצליח לתפוס הכדור


בדקה ה-82' זלפה הגיעה להזדמנות משלה כאשר מואמן אגבאריה הגביה כדור חופשי לתוך הרחבה והגנת צור שלום הצליחה להרחיק אותו לפני שהגיע לאחד משחקני זלפה ומנעה את הסכנה. עד דקות הסיום ניסו שחקני זלפה להשוות את התוצאה אבל הערנות של הגנת צור שלום והיכולת של שוערה מנעו זאת מהם והצליחו לשמור על התוצאה עד סיום המשחק. שחקני זלפה ירדו נסערים ומאוכזבים לחדר ההלבשה ובתקווה גדולה שיחזרו למסלול הניצחונות במשחק הקשה שמצפה להם מול אסי גלבוע בשבוע הבא.

 

מאמן בני זלפה מוריס אוזן אמר בסיום המשחק: "יכולת חלשה שלנו אין ספק, אבל בלתי אפשרי לשחק פה כדורגל. המשחק התפתח לכדורים ארוכים ונייחים ולצערי שגינו בקרן שקיבלנו גול מנייח וזה מה שעשה את ההבדל בין צור שלום לזלפה - גול מקרן. המקום החמישי בפלייאוף עדיין נותר פתוח כי שלושת הנאבקות הפסידו. ציפיתי ליותר מהקבוצה שלי היום ואין מה לעשות נלך קדימה. חוסר יציבות? יש לנו סגל קצר מאוד וגם פצועים, לכן אני בכל פעם צריך להגיב ולהציב שחקנים בהרכב. לדוג' היום איתמר כהן שהוא חשוב מאוד היה חסר. אמנם ביום שני היינו שווים ניצחון והפסדנו, אנחנו הולכים עכשיו קדימה. צור שלום זה היסטוריה". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload