בית הדין קבע: קנס כספי, עונש רדיוס והפחתת נקודת ליגה על תנאי למ.ס טירה

טירה ספגה קנס על סך 10,000 ש"ח, עונש רדיוס והפחתת נקודה על תנאי בגין התפרעות אוהדים. בדפי האוהדים העבירו מסר: "הקבוצה ויתרה על הפלייאוף העליון. לא מקבלים את התנהגות הקהל".

הקבוצה הממוקמת במקום השישי ונמצאת בשיא המאבק על הכרטיס לפלייאוף, הועמדה אמש(רביעי) לדין בגין התפרעות אוהדים במשחקה הביתי מול אסי גלבוע. כאמור בתקרית אשר תוארה בדו"ח נרשם כי "במהלך המשחק נזרקו לעבר עוזר שופט שתי כוסות מים ויריקות בסוף המשחק. בירידה מהמשחק נזרקה אבן לכיוון צוות השופטים".

במהלך הדיון העיד יו"ר הקבוצה עבד טיטי המאוכזב: "את האבן לא ראיתי. יריקות היה, היה כעס על שני האדומים, אני מתנצל על האירוע. מגנים את האלימות ומטפלים ככל שניתן באוהדים". 

הדיין נועם ליובין סיכם והטיל את העונש: "זוהי הופעתה השישית של הנאשמת בפני בית דין זה העונה בשל מעשיי אוהדיה ונראה כי קהל הקבוצה אינו מבין התנהגות ראויה מהי ואף מקצין התנהגותו האלימה פעם אחר פעם. אשר על כן ומבלי להכביר במילים ולאור התנהגותו האלימה של קהל הקבוצה אשר הפכה להיות "אורחת של קבע" בבית דין זה, החלטתי כי על הנאשמת ייגזרו העונשים הבאים: את משחקה הביתי הבא תשחק הנאשמת ללא קהל. בנוסף, על הנאשמת ייגזר קנס כספי בפועל של 10,000 ₪ ועל הנאשמת ייגזר עונש על תנאי לשנה של הפחתת נקודת ליגה אחת, באם תורשע פעם נוספת בעבירה של התפרעות אוהדים".

בקבוצת האוהדים הרשמית של הקבוצה בפייסבוק נרשם בין היתר כתגובה לאירוע: "לאור כל הניסיונות שאנו עושים נוקטים מעשי האלימות לא נעצרים ולפיכך הוחלט כי הנהלת הקבוצה מוותרת על משחקי הפלייאוף העליון ואנו ארגון האוהדים תומכים בזה, לא ייתכן שהתקציב שיועד לפלייאוף העליון ישמש לתשלום קנסות. חלק מהקהל שלנו הראה שאנו לא קהל של קבוצת פלייאוף".

התגובה המלאה מתוך עמוד האוהדים של טירה

#מסטירה

כתבות נוספות