פיזיותרפיסט או שחקן? מוחמד בדארנה מסכם עליית ליגה והישג חדש עם מכבי טמרה

מוחמד בדארנה רשם את עליית הליגה הראשונה שלו במדי מכבי טמרה, כשלאורך עונה שלמה תפקד כבעל תפקיד בליגת העל וכשחקן בליגות הנמוכות במקביל: "לא וויתרתי על הכדורגל, תמרנתי בין המקצועות וזה הצליח לי. עשינו עלייה נפלאה אחרי עונה קשה ומאתגרת". 

 

בתחילת העונה כשבטמרה החלו לבנות את הסגל שייאבק על העליה לליגה א' צפון אותה השלימו באופן רשמי לפני כשבוע, ברוב העמדות נלקחו בחשבון שחקנים בעלי רזומה עם עבר בו רשמו כבר עליות ליגה דוגמת אחמד עואד, אדהם שבלי, אחמד חג'יר ולעמדת המגן השמאלי נבחר, בהמלצת שחקן הקבוצה מוחמד עואד, שם שהוא אולי פחות מוכר לתקשורת, אך מוכר יותר לכדורגלנים שעושים אצלו טיפולים וזה הוא הפיזיותרפיסט מוחמד בדארנה בן ה-29 מסכנין. 

 

בימיו בקבוצת הנוער של סכנין, העתיד ניבא לו המון אלא שאילוצי הלימודים הובילו לכך שבדארנה השלים את קריירת המשחק במקביל ללימודיו בצפת, אז שיחק בקבוצות הפועל סכנין והפועל כאוכב שבמדיהן בלט ואף היה חלק אינטגרלי מהצלחותיהן. לאחר ששיחק בנחף אשתקד, העונה שותף בדארנה  ברוב המשחקים והרשים ביכולתו, זאת כמובן במקביל לכך שהמשיך בקריירה המקצועית של הפיזיותרפיה במסגרתה היה חלק מהצוות הרפואי של בני סכנין.

 

לאחר העלייה הראשונה וההיסטורית שלו יחד עם מכבי טמרה, סיפר מוחמד בדארנה על תחושותיו: "עשינו עלייה נפלאה. הייתה עונה מאוד קשה, ארוכה ומאתגרת. הוכחנו לכולם שהיינו באמת קבוצה ראויה לעלות ליגה ומתחילת העונה שמרנו על המקום הראשון. כולנו כמעט שחקנים מנוסים עם לב ונשמה. יש לנו קהל מדהים והנהלה שעבדה לאורך כל העונה למרות הקשיים, ראש העירייה גם תמך והאוהדים תמכו בנו לאורך כל העונה. המאמן שלנו חזק בליגות הנמוכות ועם ניסיון של עליות".

 צפו בראיון המלא של מוחמד בדארנה

 

על התחושות ממשחק העלייה הוסיף: "הגענו למשחק האחרון עם לחץ למרות שזה לא נראה כך בגלל התוצאה הגדולה בה הוא הסתיים. בדקה הראשונה ספגנו שער וזה הלחיץ מאוד, אף קבוצה לא הגיע אלינו למגרש כדי 'לפתוח את הרגליים', אבל עשינו הכל". 

 

על השאלה האם הוא מעדיף להיות פיזיותרפיסט או שחקן אמר בחיוך: "את האמת השילוב ביניהם מצוין אבל הכדורגל בשבילי זה הכל, כי אם הייתי מוותר על הכדורגל הייתי אמנם מתקדם במקצוע שלי יותר מהר אבל אני לא מוותר. אני מתמרן ביניהם וזה מצליח לי. אם אמשיך עם טמרה בעונה הבאה? לא יודע, בעוד כמה ימים או כחודש נדע. בגלל העבודה לא שיחקתי העונה בליגה א' אבל אני כן שואף לזה". 

 

ולסיום הוסיף בדארנה: "אני מקדיש את העלייה קודם כל לאימא שלי, לכל המשפחה שלי ולאוהדים שעשו אווירה נפלאה. לכל ההנהלה שעבדו קשה יום ולילה, לכל השחקנים ולמאמן התותח שלנו. לכל טמרה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload