כפר קאסם הביסה את אדומים אשדוד עם שישייה, המאבק הצמוד עם הכח ר"ג נמשך

כפר קאסם התפוצצה על אדומים אשוד עם שישייה: יוסי אסייג כבש רביעייה, אדלשטיין ומימוני הוסיפו. המאבק הצמוד בפסגה עם הכח נמשך. איסמעיל עאמר: "אם נמשיך באותה היכולת אף אחד לא ימנע מאיתנו להיות בלאומית בסוף העונה". טארק סרסור: "ניצחון שמעיד על אופי של קבוצה שכולה רוצה לעלות ליגה". 

 

לאחר שחזרה לנצח במחזור האחרון אירחה בשישי האחרון מ.ס כפר קאסם למפגש קשה, כך לפחות היה על הנייר, את אדומים אשדוד. כפר קאסם הגיעה למשחק בידיעה שכל תוצאה חוץ מניצחון עלולה לסבך אותה במאבקי העלייה בהתחשב שהיא והכח רמת גן נמצאות בראשות הטבלה עם מאזן נקודות זהה. 


על כר הדשא, חניכיו של אסמעיל עאמר פתחו את המשחק בהתלהבות ובדקה ה-19' הצליחו לעלות ליתרון לאחר שסאמח מרעב הגביה כדור מימין לתוך הרחבה, ירדן כהן הצליח להוריד בראש ליוסי אסייג שמתיבת החמש גלגל פנימה וכבש את השער הראשון במשחק.

 צילום: ראמי עאמר

 

המחצית השנייה נפתחה בהמשך ישיר לראשונה כאשר שחקני כפר קאסם תקפו את השער של אשדוד ובדקה ה-62' הכפילו את התוצאה כאשר אלון סולטן שלח כדור לתוך הרחבה ליוסי אסייג שניסה לעבור את שוער האשדודים, אך האחרון הכשיל אותו והשופט לא היסס לשרוק לבעיטת עונשיין מ-11 מטרים. אסייג דייק מהנקודה הלבנה והצליח להכניע את השוער בפעם השנייה. חלפו חמש דקות בלבד ושוב כוכב המשחק ומלך השערים של הקבוצה יוסי אסייג קיבל כדור בתוך הרחבה מסאמח מרעב ומצא את עצמו מול השוער, החלוץ לא התקשה להבקיע  גם הפעם והשלים שלושער נפלא.


בדקה ה-70' קיבלנו שוב את יוסי אסייג אך הפעם בתפקיד המבשל לאחר שמסר כדור רוחב לעברו של אוהד אדלשטיין שדחק מקרוב לתוך הרשת של אשדוד והעלה את האורחים ליתרון 4-0. החגיגה של שחקני כפר קאסם נמשכה ובדקה ה-79' הגיע השער החמישי בתום התקפה יפה ומוסדרת של כפר קאסם שבסופה סאמח מרעב מסר כדור רוחב ליוסי אסייג שמקרוב הצליח להכניע את שוערה של אשדוד והשלים רביעייה ענקית. 

 צילום: ראמי עאמר


על אף היתרון המבטיח של כפר קאסם השחקנים המשיכו לתקוף ובדקה ה-81' נחתמה תוצאת המשחק לאחר שחאמד סרסור בעט כדור חזק מרחוק השוער הצליח להדוף ועל הכדור החוזר השתלט דור מימוני שדחק מקרוב פנימה ושלח את שחקני כפר קאסם בתחושת שמחה ענקית ובתקווה להמשיך באותה יכולת בשלושת המשחקים המכריעים שנותרו לה על מנת לשמור על המקום הראשון.

 

מאמן הקבוצה איסמעיל עאמר אמר בסיום: "ניצחון גדול. כשאנחנו באים מחויבים ומוכנים אנחנו קורעים כל קבוצה שיש. היה יכול להיגמר גם 10 ו-11 לנו לפי כמות ההחמצות, אני שמח שעשינו את זה כמו שצריך. השחקנים ידעו שזה משחק בית מאוד מאוד חשוב נגד קבוצה טובה וחזקה. לפעמים הגענו למשחקים שאננים, היום הגענו מוכנים והם לא עברו את החצי. אם נמשיך בכושר הזה אך אחד לא ימנע מאיתנו להיות בליגה הלאומית. נבוא למשחק מול בית"ר נורדיה באותה המחויבות". 

 צפו בראיונות המלאים

צילום: ראמי עאמר

 

שחקן הקבוצה סאמח מרעב אמר: "היה ניצחון מתוק מול קבוצה טובה, ברוך השם עברנו את זה והפנים למשחק הבא. התאמנו השבוע טוב מאוד והמשחק היה חשוב לנו, כולנו נתנו 100%. בית"ר נורדיה? חייבים לנצח שם. חייבים להמשיך בדרך אל המטרה לעלות ליגה". 

 

יו"ר הקבוצה טארק סרסור הוסיף לסיום: "זה ניצחון שמעיד על אופי של קבוצה שכל כולה רוצה לעלות ליגה. השחקנים התמידו שבעבודה הקשה אפשר לעשות את זה. באה היום קבוצה מצוינת שרצתה 'לתת לנו למעוד', השחקנים נתנו מעצמם ואת השייכות למקום הזה, שטפנו את המגרש ומה שהיה כאן זה לא מובן מאליו. שאפו לשחקנים. חזרנו לעצמנו, נראה עכשיו כדורגל חיובי ושמח". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload