ויסאם רבאח: "יש לנו עוד הרבה מה להרוויח השנה בשביל הכבוד ובשביל עצמנו. הסבלנות שלי השתלמה"

הפועל חדרה ניצחה את מכבי חיפה. ויסאם רבאח: "יש לנו עוד המון מה לשחק ומה להרוויח העונה. עברתי תקופה קשה והסבלנות שלי השתלמה, רוצה להמשיך להצליח עם הקבוצה".  

לא מעט אנשים הימרו טרם פתיחת המשחק אמש(שבת) מול מכבי חיפה, כי הפועל חדרה לא תצליח לגבור על היריבה הבכירה אך על כר הדשא הוכיחה חדרה הצנועה כי על אף שהיא לא תיאבק על הישג נוסף העונה, היא לא מתכוונת להתבטל מול אף יריבה בפלייאוף העליון.

חניכיו של ניסו אביטן רשמו מחצית שנייה מצוינת והתעלו על הירוקים, ניסו אביטן שרשם ניהול משחק מצוין, ביקש משחקניו להעז יותר בחלק הקדמי ואכן כך היה. גם החילופים שלו, על אף ששניים מהם(ויטלי גנון ואליאל פרץ) לא היו כשירים במאת האחוזים למשחק, עשו את השינוי והעבודה בצורה נפלאה. כאמור כעת, כל העיניים יהיו נשואות לעברו של ניסו אביטן שצריך להודיע על החלטתו לגבי עתידו בעונה הבאה.  

שחקן הקבוצה ויסאם רבאח אמר בסיום: "מתחילת העונה הוכחנו שאנחנו מתמודדים עם כל קבוצה ומתחילת הפלייאוף מציגים יכולת טובה. נמשיך קדימה כדי לעבוד קשה ולהביא כמה שיותר נקודות".

 ויסאם רבאח

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

על כך שיש להם עוד מה לתת ולשחק עליו העונה הוסיף: "יש לנו המון המון על מה לשחק עכשיו ומה להרוויח. כל שחקן ישחק בשביל החוזה שלו לשנה הבאה ויש המון שחקנים צעירים כשאנחנו משחקים גם מול מועדונים כאלה יש הרבה להרוויח בשביל הכבוד ובשביל עצמנו". 

גם לעתידו של המאמן ניסו אביטן ומה שהשחקנים היו רוצים שיקרה התייחס ואמר: "בטח שאנחנו רוצים שהוא יישאר. הוא מאמן העונה אני חושב, מוציא הכל מהשחקנים גם הצעירים וגם הוותיקים. מקווים שהוא יישאר".

ולסיכום דיבר על היכולת האישית הטובה אותה מפגין במשחקים האחרונים והדרך שבה הפך לשחקן הרכב משמעותי: "באופן אישי עברתי תקופה מאוד קשה ועבדתי קשה עם המון סבלנות והנה הסבלנות משתלמת. אני מקווה להמשיך ככה כמו כל השחקנים ומקווה להמשיך הלאה לעבוד קשה ולהתקדם יחד עם כל שאר השחקנים".

#הפועלחדרה

כתבות נוספות