הסיכויים להינצל קלושים: תיקו מאכזב לסכנין מול מכבי פ"ת

המצב מתדרדר: סכנין סיימה בתיקו 1-1 עם מכבי פ"ת, קרובה ללאומית. שביט: "כל עוד יש סיכוי תיאורטי לא נגמור גם אותו. השחקנים צריכים לעכל, הגיע לנו חד וחלק ניצחון".

  

בידיעה שרק ניצחון יכול לעזור לה להינצל מירידת ליגה, אירחה הערב(שבת) בני סכנין את מכבי פ"ת למשחק של "הכל או כלום". בצד המקצועי, השינוי המרכזי שעשה שביט הוא כשהוציא מהאחד עשר את החלוץ אברהים שאייבו ונתן את הקרדיט למוחמד כליבאת.

 

על כר הדשא, סכנין הצליחה להגיע למספר מצבים במחצית הראשונה אך פספסה הזדמנויות של אזולאי ופלאח וירדה להפסקה בתיקו מאופס. בדקה ה-61' הגיע השער הראשון במשחק כשמוחמד כליבאת ניצל כדור חוזר מקרן ובעט פנימה לרשת שער קריטי שהעניק יתרון 1-0 לקבוצתו, אלא שהוא נשמר עד הדקה ה-77' בלבד ושם הגיע סיבוק שנגח פנימה כדור שהגיע מבעיטה חופשית וחתם את תוצאת המשחק בשוויון 1-1 ונקודה לכל קבוצה, שעבור סכנין כלל לא מספקת ומקרבת אותה עד למרחק נגיעה מהליגה הלאומית.

 כליבאת חוגג

צילום: מועדון בני סכנין

 

מאמן הקבוצה אלדד שביט אמר בסיום: "השחקנים צריכים לעכל ,עוד לא השלמנו עם שום דבר וכל עוד יש סיכוי תיאורטי לא נשלים עם זה. הם מקצוענים שישחקו עד הרגע האחרון ואם ייגזר על הקבוצה הזאת לרדת ליגה יצטרכו לעלות כספורטאים לכל משחק. המשחק הלך באופן חד וחלק לכיוון שלנו, הייתה אנרגיה טובה והכל הלך לכיוון של ניצחון ורגע אחד של חוסר ריכוז בנייח סתם את הגולל. זה שקיבלנו את השוויון דווקא כשהיינו טובים יותר זה סכין בלב, כולנו דחפנו והרגשנו שהשחקנים והקהל נתנו אקסטרה. באופן חד וחלק היינו שווים כאן ניצחון. הסיטואציה לא פשוטה אבל כל עוד יש סיכוי תיאורטי לא נגמור גם אותו".

גדיר מול סיסוקו

צילום: מועדון בני סכנין

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload