כאוכב ניצחה את הפועל ירושלים ועשתה צעד נוסף לעבר הפלייאוף העליון

ניצחון קטן גדול: כאוכב גברה 1-0 על הפועל ירושלים בזכות שער ניצחון של כרם עבדאללה. אבו רקיק: "חוץ מהניצחון אני לא מרוצה משום דבר". ואסים עלי: "כיף לחזור אחרי חודשיים למגרשים, עשינו ניצחון קשה".

 

בקור הכבד של ירושלים, אירחה הפועל ירושלים את הפועל כאוכב במגרש הארזים למשחק במסגרת המחזור ה-26 של ליגה א' צפון. הפועל ירושלים הגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-15 אשר מוליך לליגה ב' ובקבוצה מהבירה קיוו לנצל את אבדן הנקודות של צור שלום ולהשאיר את הנקודות בעיר הבירה. מנגד, הפועל כאוכב שדורגה ערב המחזור במקום החמישי, הגיעה למשחק לאחר שנחה בשבוע שעבר ולנגד עיניה עמדה המטרה לחזור למסלול הניצחונות שיקרב אותה צעד נוסף לעבר הפליאוף העליון.

 

מבחינת הסגל, לקבוצה חזרו פלאשבקים מהסיבוב הראשון כשהיא חסרה חמישה שחקנים בהם אנס נסאר, גל אלקנתי, לואי חגוג, ומוחמד סייד אחמד בעקבות פציעות, בנוסף אליהם עבד מורג'אן ריצה עונש הרחקת כרטיסים צהובים. מנגד, מי שחזר להרכב הוא וסים עלי ששב מהיעדרות של שלושה חודשים בעקבות פציעה וגם בלם קבוצת הנוער כמאל אבו אלהיג'א הצעיר קיבל את הקרדיט בהרכב.

שחקני כאוכב

 

השופט דור בשן הוציא את המשחק לעיני כ-50 צופים, מחציתם עשו את הדרך הארוכה מכאוכב. המחצית הראשונה הייתה חלשה להחריד ומלבד שתי בעיטות של חמד גנאיים ויזן נסאר שחלפו סמוך לקורה ועוד בעיטה מסוכנת של המארחים שמצאה את שבל במקום לא ראינו דבר.


המחצית השנייה המשיכה להיות חשוכה בדומה לראשונה וכמעט לא ראינו מצבים, בדקה ה-73' קיבלנו את ההזדמנות הראשונה הוודאית לכיבוש כשאופיר עזו מגביה כדור חופשי לראשו של דוד טובול שנגח מחמישה אבל שבל בהצלה כפולה והירואית   הצליח להשאיר את התוצאה בעינה. בדקה ה-89' וסים עלי פרץ באגף ימין, עבר את המגן שלו והעביר כדור רוחב לכרם עבדאללה שמחמישה מטרים המשיך פנימה וקבע 1-0 לכאוכב, תוצאה שנשמרה עד תום המשחק והעניקה ניצחון חוץ חשוב לכאוכב שעשתה צעד נוסף לעבר הפליאוף העליון. מנגד, הירושלמים יצאו חבולים ובמצב הזה יהיה להם קשה לשרוד.

 

מאמן הקבוצה אברהים אבו רקיק אמר בסיום: "חוץ מהניצחון אני לא מרוצה משום דבר. נכון שהיינו ללא שחקנים משמעותיים אבל זה לא תירוץ, לא הייתי משתמש בזה גם אם היינו מפסידים. היכולת לא הייתה טובה".

 

כרם עבדאללה: "אני שמח מאוד בשבילו, הוא בחור טוב שעובד יפה ומשקיע המון. שמח בשבילו ובשביל הקבוצה, אבל ביכולת הזאת אנחנו לא יכולים לחשוב על הרבה. חשוב שלקחנו נקודות גם בימים כאלו. אני מצטער בשביל הפועל ירושלים קבוצה שאני מאוד מסמפת".

 צפו בראיון המלא של אברהים אבו רקיק

 

כובש שער הניצחון כרם עבדאללה הוסיף: "היה לנו משחק קשה, לא היינו טובים אבל עשינו את העבודה וניצחנו. כבשתי את שער הבכורה שלי בליגה א', אני אוהב מאוד את התנאים בכאוכב ונהנה כאן".

 

שחקן הקבוצה ששב מפציעה ארוכה ואסים עלי הוסיף: "כיף לחזור אחרי חודשיים למגרשים ועוד לבשל שער. מה שבא קשה יש לו טעם מתוק במיוחד. החודשיים האחרונים שלי היו סבל, אני רוצה להודות לפיזיותרפיסט ולמשפחה שלי. גם לאברהים המאמן שאני מוריד בפניו את הכובע על האמונה בי".

 צפו בראיון המלא של ואסים עלי

 

 

שחקן הקבוצה חליל עבדאללה אמר: "נתנו את הלב עד הדקה האחרונה, כבשנו שער מתוק ומסתכלים קדימה. המטרה שלנו היא פלייאוף".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload