תיקו חלש ולא מספק לסכנין מול בית"ר בטדי, סיכויי ההישרדות בליגה קלושים

תיקו 0-0 חלש בין בית"ר לסכנין: גאדיר וג'אבר שותפו לראשונה מאז הפציעות, עלי עותמאן הורחק. אוטובוס השחקנים נחסם ליציאה על ידי אוהדי בית"ר שחדרו למתחם סטרילי בטדי. 

עם המון שאיפות לשינוי, תקווה ורוח חדשה על הקווים הגיעו בני סכנין ואלדד שביט הערב(ראשון) לטדי במטרה לנסות לרשום ניצחון במשחק ההצלה של העונה שלהם ובידיעה שבמידה ולא ינצחו, הם מתקרבים יותר לעבר הליגה הלאומית. 

על כר הדשא, מערך שלושת הבלמים של שביט עבד מצוין, אמנם מבחינת יכולת אף קבוצה לא התעלתה לרמה גבוהה והמחצית הסתיימה ללא שערים. המחצית השנייה נפתחה עם יתרון לסכנין שהצליחה להתקרב יותר לשערה של בית"ר אך לא הצליחה לכבוש. שביט ניסה להכניס את כל הכלים ההתקפיים שלו כאשר מוחמד גדיר ועטאא ג'אבר שבו מפציעות ארוכות לחזק את החלק הקדמי בעוד המאמן ויתר על בלם אחד רק בכדי לנסות ולהכריע, אלא שגם זה לא עזר לו. עוד במהלך דקות הסיום המתוחות הורחק הקפטן עלי עותמאן בעקבות החלטה גבולית של השופט, שגרמה לו להסיר את סרט הקפטן ולזרוק אותו על כר הדשא בכעס. 

צילום: מועדון בני סכנין

השחקנים וחברי ההנהלה נצפו מתוסכלים ביציאה מהמגרש וכך לא הסתיים הערב שלהם וגם ביציאה מטדי המתינו אוהדי בית"ר שהצליחו לחדור לשטח הסטרילי בטדי בסמוך לאוטובוס של סכנין וחסמו אותו מיציאה. לקחו דקות ארוכות עד שהצליחי ללוות את האוטובוס ליציאה תוך שהפרידו בינו לבין האוהדים ומנעו מהם להגיע אליו. 

מאמן הקבוצה אלדד שביט אמר בסיום המשחק: "הייתה אנרגיה טובה אבל התיקו לא מספיק לנו, אני לא מתחרט לרגע שהגעתי לכאן. כל עוד יש סיכוי נמשיך לעשית את שלנו, נקווה לנס". 


כתבות נוספות