כפר קאסם חזרה לנצח עם 1-0 על קריית גת ושמרה על מקומה בפסגה יחד עם הכח רמת גן

ניצחון קטן גדול: 1-0 למ.ס כפר קאסם על קריית גת בזכות שער ניצחון של יוסי אסייג, מאזן הנקודות נשאר זהה להכח רמת גן בפסגה. גומברג: "היה משחק קשה וחשוב שעשינו את העבודה". איציק שאקי: "יהיה קשה עד סוף העונה, אנחנו והכח נמשיך לנצח. מקווה שנעלה".  

 

לאחר ההפסד בשבוע שעבר לשעריים, ניצבה בשישי האחרון מ.ס כפר קאסם בפני האתגר הלא פשוט לחזור למסלול הניצחונות מול עירוני קריית גת ולהוכיח שהמעידה בשבוע האחרון הייתה חד פעמית, בעוד מספר הנקודות השתווה לזה של הכוח רמת גן והיא יודעת שכל נקודה יכולה להשפיע ולהכריע את המאבק ביניהן.

 

על כר הדשא, המשחק הוכרע בדקה ה-39' בזכות שער אחד קריטי ומשמעותי של מלך השערים של הקבוצה יוסי אסייג ובכך כפר קאסם השלימה את המשימה ושמרה על מאזן נקודות זהה להכח רמת גן, שניצחה גם היא במגרש מקביל. 

 שחקני כפר קאסם חוגגים 

צילום: ראמי עאמר

 

מגן הקבוצה גיא גומברג אמר בסיום המשחק: "משחק קשה מאוד במגרש קשה מאוד מול קבוצה לא פשוטה, עשינו את העבודה ואינשאללה נעלה ליגה כולם בסוף השנה זו המטרה. המשחק הבא מול אשדוד? נהיה מוכנים למשחק כמו לכל ארבעת המשחקים שנותרו שכל אחד מהם הוא כמו גמר גביע". 

צילום: ראמי עאמר / מראיין: ראמזי בדיר

 

עוזר המאמן איציק שאקי הוסיף: "ניצחון קשה מאוד, לא חשבנו שיהיה פה קל אבל היה חשוב לנצח כדי להישאר במקום הראשון. יהיה קשה עד סוף העונה, הכח רמת גן ואנחנו נמשיך לנצח ואני מקווה שאנחנו נעלה ליגה כי זה מגיע לנו. יש לחץ גדול מאוד, המחצית הראשונה הייתה טובה מאוד שלנו ובמחצית השנייה נלחצנו קצת והלכנו אחורה, קריית גת לא סיכנה אותנו בצורה ממשית. אני שמח מהניצחון הוא ניצחון של אופי ונחישות, היה שבוע קשה מאוד אחרי ההפסד לשעריים".

 

לקראת המשחק הבא מול אשדוד: "הם קבוצה קשה מאוד, אנחנו לא חושבים על שום אפשרות אחרת חוץ מניצחון". 

צילום: ראמי עאמר

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload