אחי נצרת צפויה לממש את האופציה על בוזורגי, במועדון מתמוגגים מהרכש שעשו בינואר

לאחר הניצחון הגדול בתוצאה 3-1 על אשקלון, במועדון החמיאו לשחקני הרכש שכבשו את שערי הניצחון ועשו את השינוי מינואר. במועדון הצהירו: "נממש את האופציה על בוזורגי וננסה להגיע להבנות על רכישת כרטיסו של עלי כנאנה".

לאחר המהפך והניצחון הענק בשבוע שעבר על הפועל כפר סבא, באחי נצרת ידעו שעל מנת להבטיח סופית את ההתרחקות מהאזור המסוכן עליהם לשמור על רצף ניצחונות והיריבה מולה ניצחו השבוע הייתה הפועל אשקלון. ירידת מתח? שאננות? לא במקרה של אחי נצרת, גם הפעם הצליחו שחקניו של איווניר להוכיח אופי ויכולת ושוב שחקני הרכש נתנו את דברם והקבוצה ניצחה בתוצאה 3-1 משער מהיר של כנאנה כבר בדקה ה-2' של המשחק ועוד צמד של החלוץ אלון בוזורגי שהשלים את שערו השמיני בשמונת המשחקים האחרונים במדי אחי נצרת.

באחי פשוט התמוגגו על שחקני הרכש החדשים שהצליחו להביא בינואר, בניגוד לתחזיות על רכש בדרך כלל מגיע בתקופה זו: "מעלי חטיב ציפינו לקבל את המספרים האלה כי אנחנו יודעים מה הוא שווה ושהוא שחקן מעל הליגה. מעלי כנאנה אנחנו מאוד מחזיקים ומאמינים שהוא יתפתח להיות שחקן מוביל בליגת העל, המהירות שהוא התחבר לקבוצה מפתיעה ביותר במיוחד שאנחנו משחקים איתו בתפקיד קצת חדש שזה יותר קשר בונה משחק ולא חלוץ מטרה כפי שהתרגל. ובוזורגי? ההפתעה של כל הליגה, אנחנו ידענו שהוא סקורר בחסד, מי שיש לו מספרים בליגה א׳ אין שום סיבה שלא יהיה לו גם בליגה לאומית במיוחד שחקן שעובד קשה מאד על המגרש כמוהו" כך סיפר מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר.

בוזורגי(מימין), כנאנה ואוהד הקבוצה עמר אלאלדין

בנוגע למשחק עצמו הוסיף: "היה משחק מושלם שלנו חוץ מהחמצות ממצבים קורצים, כל מערך הקבוצה עבד בצורה מושלמת מקו ההגנה עד הקישור וכמובן החלק החזק בקבוצה ההתקפה בראשותם של עלי חטיב, כנאנה ובוזורגי".

והתוכניות שכבר מתחילות להתבשל לעונה הבאה? על כך אמר לסיום: "לעלי חטיב יש חוזה לעונה הבאה, על בוזורגי יש לנו אופצייה לשנה הבאה שבטוח שנממש. עלי כנאנה שייך לנשר אבל יש כבר הבנות בין שני המועדונים על קניית הכרטיס שלו, מאד נשמח אם השלישייה הזאת תוביל את התקפת הקבוצה בעונה הבאה ואני חושב ומרגיש שגם שלושתם מאד מרוצים בקבוצה וישמחו להמשיך איתנו".

#אחינצרת

כתבות נוספות