מכבי טמרה חגגה ניצחון ענק על מעלות ועלתה באופן רשמי לליגה א' צפון

לאחר היעדרות של קרוב לתשע שנים: מכבי טמרה הביסה את מעלות בניצחון ענק 7-2 במגרשה הביתי, וחגגה עלייה בחזרה לליגה א' צפון.

באווירה חגיגית וססגונית לעיני כ-800 אוהדים צבועים בצהוב שחור שמילאו חלק גדול מיציעי המגרש בטמרה, אירחה מכבי טמרה למשחק העלייה שלה את הסקציה ממעלות. טמרה הגיעה למשחק בידיעה ששלוש נקודות שלה והיא חוזרת לליגה א' ממנה נעדרה ממנה קרוב לתשע שנים ומנגד, מעלות של עבאס סואן למעשה סיימה את העונה במרכז הטבלה לאחר שלאורך כל שלבי העונה הייתה במאבקים על הכרטיס לפליאוף, אך בשבועות האחרונים מעדה והתרחקה ממנו.

כזכור, הפעם האחרונה בה טמרה שיחקה בליגה השלישית הייתה בעונת 2008\2007 בה עלתה דרך משחקי המבחן ושרדה בה שתי עונות, עד לביצוע האיחוד בין כל קבוצות הכדורגל בטמרה, שהחזיק מעמד שנתיים בלבד בליגה א' ועם השנים התפרקה קבוצת האיחוד והוקמו שלוש קבוצות מחדש בטמרה.

שחקני טמרה חוגגים עם הקהל

פתיחת המשחק הייתה שייכת דווקא למעלות שעלתה ליתרון מפתיע מרגלי איתן אדרי שדחק מקרוב אחרי הגבהה של רונן פלאח, לא חלפו חמש דקות וראמי דאהר מגביה כדור קרן ואל הכדור הזה מגיע ראשון אחמד דיאב שנגח מקרוב לרשת וקבע שוויון 1-1 בין השתיים. בדקה ה-20' טמרה הצליחה להפוך את את התוצאה לאחר שאחמד עואד הוריד כדור לדיאב, שעקף את השוער ומול שער ריק ומזווית קשה בעט פנימה והשלים מהפך 2-1 לזכות טמרה.

חלפו להן דקות בודדות וזה כבר הפך ליתרון 3-1 כאשר הכובש הפעם היה אחמד חג'יר שניצל הרמת קרן בכדי לנגוח מקרוב לרשת, עוד לפני השריקה למחצית מעלות מצליחה צמק כשגל יצחק הצעיר בעט כדור שטוח ממרחק של כ-20 מטרים לעבר הפינה השמאלית של שולי ולרשת. החל מפתיחת המחצית השנייה טמרה המשיכה ללחוץ על הדוושה ובדקה ה-54' הגיעו תורו של עלי זבידאת שהצליח לכבוש את הרביעי ולקבוע 4-2 לזכות טמרה, שתי דקות חלפו והפעם הגיע תורו של אדהם שיבלי שבעט מתוך הרחבה אחרי כדור קרן וכבש את השער החמישי של קבוצתו במשחק.

בדקה ה-70' ויאם גאליה פרץ מימין והגביה לרחבה היישר לראשו של עלי זובידאת שהקדים את השוער ונגח לרשת וקבע 6-2 לזכות טמרה ואקורד הסיום היה שייך לעודאי דראושה שבעט מקצה הרחבה כדור שהכניע את השוער והפך את חגיגת השערים כבר לתבוסה ענקית עם שביעיי שקבעה גם את תוצאת הסיום 7-2 ענק לטמרה במשחק העלייה. מיד עם שריקת הסיום החלו חגיגות הקהל והשחקנים שאף גלשו לרחובות העיר כולה.

#מכביטמרה

כתבות נוספות