חנא פרהוד: "דבורייה שיחקה את הכדורגל היפה ביותר בליגות הנמוכות, קשה לתאר את השמחה"

מאמן דבורייה לאחר חגיגות העלייה לליגה א': "השנה הבאתי את השחקנים שאני מאמין בהם והיו תוצאות, שיחקנו את הכדורגל היפה ביותר בליגות הנמוכות, קשה לתאר את השמחה. פרדיס? אם הם ירצו את עזרתי אשמח מאוד". 

בין מאות הרוקדים, החוגגים והזמרים, תפסנו את מאמן דבורייה חנא פרהוד לסיכום החוויה שעברה עליו בכפר דבורייה, חוויה שהחלה עוד במהלך השנה שעברה כאשר מונה לתפקיד המאמן במהלך העונה והסתיימה בחגיגת עלייה מתוקה לליגה א'. 

במילה אחת, איך מתארים מה שאתה מרגיש עכשיו?  "קשה לתאר את השמחה, חיכינו לזה כבר שנתיים ותודה לאל הצלחנו לעושת את זה בגדול. הקהל אדיר ולכפר מגיעה ליגה גבוהה יותר, לשמחתי עשינו את זה איתי אחרי שלא הצלחנו לעשות את זה שנה שעברה וכל הכבוד לשחקנים, לקהל ולהנהלה ולכל מי שתמך בפרויקט הזה. גם אם אהיה או לא אהיה אני מאחל לדבורייה לעלות לליגה הלאומית". 

צפו בראיון המלא של חנא פרהוד

למה שנה שעברה לא והשנה כן?  "כי בשנה שעברה לא בניתי את הקבוצה, באתי לקבוצה שהייתה בנויה, לא הצלחתי לעשות אז שינויים רבים כי היו הרבה שחקנים תחת חוזה. השנה אני בניתי את הקבוצה והבאתי את השחקנים שהאמנתי בהם והיו תוצאות, כל מי שראה את דבורייה השנה רה קבוצה אטרקטיבית ששיחקה כדורגל מצוין, נהנה מכדורגל. שיחקנו את הכדורגל הכי יפה בכל הליגות הנמוכות והתוצאה היא העלייה לליגה א', גם כששיחקנו מול מכבי נתניה בגביע קבוצה מליגת העל שמועמדת לזכות בגביע - במשך 65 דקות שיחקנו פנטסטי. זו תעודת כבוד לקבוצה שלי, עבדנו קשה. אין יותר שמח ממני". 

ציפור קטנה לחשה לנו שיש סיכוי שנראה אותך מנסה לעשות השנה שתי עליות?  "הכל יכול להיות. פרדיס הם משפחה שלי אני מקורב מאוד להנהלה ולמאמן, אם ירצו את עזרתי(במבחנים) אשמח מאוד. דבורייה לא יכולה לעמוד בדרכי כי אין לה בעיה שעוד קבוצה תעלה ליגה".

למי אתה מקדיש את העלייה הזו?

"את העלייה אני מקדיש למשפחה שלי ולאשתי שסבלה אותי מאוד שנתיים, בכל בוקר במקום לקרוא לי חנא היא קראה לי פאדי מרוב שדיברתי עם פאדי (צוחק)"

#דבוריה

כתבות נוספות