עכשיו זה רשמי: הפועל דבורייה עלתה לליגה א' צפון

עשתה את זה ובגדול: דבורייה עלתה לליגה א' צפון לאחר ניצחון מוחץ בתוצאה 5-0 על סנדלה. פאדי סכניני: "סוף סוך הצלחנו לעשות את זה, אין יותר שמח ממני". חנא פרהוד: "אחרי שנתיים שייחלנו ולא הצלחנו, השנה הצלחנו ובגדול. העונה הבאה? אם תשאף להיות קבוצת צמרת ארצה להישאר בדבורייה". 

 

במזג אוויר נעים ואביבי התארחה אמש הפועל דבורייה אצל הפועל סנדלה, למשחק המרגש ביותר שלה העונה וזה שבסיומו היא יודעת שניצחון מספיק לה בכדי לחגוג את העלייה הרשמית לליגה א' צפון עליה היא חולמת כבר שנתיים. כמו כן, גם על כר הדשא חניכיו של חנא פרהוד לא אכזבו והיו הדומיננטיים והשולטים והחל מהדקה ה-14' למשחק פתחו בחגיגת השערים. 

 

הראשון ששם את הכדור ברשת היה ויאם עמאשה שהוכיח גם הפעם שיתוף פעולה נפלא עם אחיו אסעד שמשחק לצידו. ויאם נתן את הספתח ומיד אחריו החל רצף החגיגות כשהבא אחריו היה מוחמד עמארייה, שניצל כדור מצוין שקיבל מחמאדה ג'בארין ושלח אותו שטוח ופנימה לתוך השער.

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

בדקה ה-73' עומר אלעל הצטרף לחגיגה עם שער משלו, ממש מספר דקות לאחר שכבר כבש שער שנפסל בטענה לנבדל. האורחת לא הצליחה לנסות ולחזור למשחק ובזמן הזה אף איבדה יתרון מספרי כשהורחק שחקנה ויסאם עמורי. דבורייה המשיכה בשלה, בדקה ה-83' עומר אלעאל מתוך הרחבה נגח כדור פנימה שקבע יתרון 4-0, וכך לא הסתיימה ההתמודדות כי מי שנתן את אקורד הסיום היה מוחמד עמארייה, שקיבל כדור מצוין מוליד חוארי והכניע בפעם האחרונה את שוער האורחת, מ שגם חתם את תוצאת המשחק ניצחון 5-0 גדול ששם את החותמת הרשמית על עליית הקבוצה לליגה א' צפון. 

 

מנהל הקבוצה פאדי סכניני אמר באושר בסיום: "סוף סוף, אלוהים מלמעלה לא שוכח אף אחד. אלוהים נתן לנו פרס לכפר המדהים הזה. סוף סוף הצלחנו לעשות את זה, אין יותר שמח ממני אני מאוד מתרגש. יש לנו נשף עלייה שאני בטוח שיהיה מדהים ביום שישי במגרש בדבורייה, כל הקהל מחכה לנו בכפר כדי לחגוג". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

מאמן הקבוצה חנא פרהוד אמר: "הניצחון העניק לנו את העלייה שייחלנו בשנה שעברה ולא הצלחנו, השנה הצלחנו ועשינו את זה בגדול. כל מי שראה אותנו השנה ראה קבוצה שמשחקת כדורגל והגיע לה בגדול. ההמשך שלי? לא יודע, אני כן רוצה להמשיך עם דבורייה בליגה א' אבל נחכה ונראה מה המטרות של הקבוצה. אם הקבוצה תהיה קבוצה צמרת אני ארצה להיות, אני רוצה לאמן בליגה א' קבוצה עם יומרות להיות בצמרת ויכולתי לאמן גם השנה בליגה א'".

 

על החגיגות: "אני רוצה להזמין את כולם לקרנבל ביום שישי הקרוב, אחרי כל מה שעברנו בשנה שעברה מגיעה לנו העלייה הזו והשמיים הם הגבול. אם ראש המועצה ירצה לתמוך בקבוצה כמו שתמך השנה, אני חושב שדבורייה יכולה לחשוב גם על ליגה גבוהה יותר". 

צפו בראיונות של חנא פרהוד ופאדי סכניני 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload