מהפך וניצחון ענק לאחי נצרת שגברה 3-2 על הפועל כפר סבא, עלי חטיב הצטיין

מהפך ענק והרבה אופי. אחי נצרת חזרה מפיגור כפול וניצחה 3-2 את הפועל כפר סבא, עלי חטיב הצטיין עם צמד במשחק גדול. איווניר: "עלינו נחושים במחצית השנייה. עלי חטיב? אם הוא היה קצת יותר רציני וביכולת שלו היה יכול לשחק גם בריאל מדריד".

 

לאחר שני משחקים ללא ניצחון בהם הפסד לקטמון ותיקו מול הפועל עכו, הגיעה אחי נצרת הערב(שני) לכפר סבא במטרה לחזור למסלול הניצחונות ולהתקרב לחלק העליון של הטבלה ולברוח מהתחתית הבוערת. מנגד, כפר סבא הגיעה עם מאמנה החדש על הקווים אופיר חיים במטרה לרשום ניצחון שישאיר אותה חזק בתמונת העלייה בפסגה.

 

הטירוף של המשחק התחיל כבר בדקות הראשונות, כאשר כעבור שמונה דקות בלבד כבר נקלעו חניכיו של איווניר לפיגור כפול משערים של אוניקצ'י וזידאן. על פניו ביתרון כזה, הכל היה לרעתה של נצרת אלא שעל כר הדשא קרה בדיוק ההפך. בדקה ה-35' הקבוצה כבר אותתה שהיא לא הרימה ידיים כאשר עלי חטיב נעץ את המסמר הראשון עם שער משלו. עם פתיחת המחצית השנייה עלי חטיב שוב היה אחראי למהלך של שער, הפעם כששלח בעיטה חופשית לתוך הרחבה וששונקר שניסה להרחיק בעט את הכדור פנימה וקבע שוויון 2-2 בין הקבוצות.

 

בדקה ה-84' המצטיין בשורות אחי נצרת עלי חטיב כבש שער מרהיב שהשלים מהפך ענק לאחי נצרת לאחר שניצל היטב כדור שקיבל מבוזורגי שהתחיל את המהלך ובכך גם חתם את תוצאת המשחק שהעניקה ניצחון גדול לקבוצתו. 

 שחקני אחי נצרת חוגגים את הניצחון 

 

מאמן אחי נצרת מוטי איווניר אמר בסיום: "ההבדלים בין רבע השעה הראשונה למחצית השנייה זה כמו שני משחקים אחרים. זה פשוט היה לא יאומן אבל אני שמח שהתעשתנו וחזרנו לעצמנו, הצלחנו להרגיע קצת אתכפר סבא ובחצי השני עלינו מאוד נחושים ושיחקנו כדורגל טוב. מגיע כל הכבוד לשחקנים על מהפך כזה במשחק חוץ מול כפר סבא שנאבקת על העלייה. אחד הימים המאושרים במשחקים שלי פה בתור מאמן". 

 

בנוגע לעלי חטיב הוסיף: "אמרתי לו שאם הוא היה בחור קצת יותר רציני הוא היה יכול לשחק עם היכולת שלו בריאל מדריד לא באחי נצרת. מה שיש לו ברגליים אין לחלק מהשחקנים בישראל ובעולם". 

 

כוכב הערב עלי חטיב הוסיף: "חיכינו לזה הרבה זמן והיינו צריכים את הניצחון היינו צריכים את זה, כל הכבוד לשחקנים אחרי שפתחנו לא טוב את המשחק. אני מרגיש מצוין באחי נצרת, בעילוט קשה לשחק כדורגל בגלל תנאי המגרש ופה שיחקנו מצוין. בעייתי? אני לא בעייתי אבל יש פיוז שלפעמים יוצא, אני שמח שניצחנו ולקחנו שלוש נקודות מקבוצה קשה מאוד. פלייאוף עליון? לא מאמין כרגע, להישאר בליגה זה הכי חשוב". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload