אלדד שביט צפוי להתמנות ולהעביר מחר את אימון סכנין

מאמן חדש בדרך: אלדד שביט צפוי להוביל את הקבוצה ולהעביר את האימון כבר מחר לאחר שיסגור את תנאיו ומינויו. בנתניה זעמו: "סכנין פנתה למאמן תחת חוזה".

 

מספר שבועות לאחר פיטוריו של דרסיליה, סכנין צפויה למנות מאמן נוסף שיעמוד העונה על הקווים וזהו אלדד שביט שכזכור, שימש כעוזר מאמן אשתקד וכעת צפוי לקבל את תפקיד המאמן הראשי בששת המחזורים שנשארו עד תום העונה הקשה שעוברת הקבוצה אשר עומדת בפני ירידת ליגה ממנה רוצה בכל דרך להינצל. 

 

שביט, שמוערך מאוד על ידי אנשי סכנין ושימש כמאמן קבוצת הנוער בנתניה, הודיע היום על התפטרותו ובהודעה רשמית מצד המועדון שכלל לא אהב את המהלך נאמר: "מאמן קבוצת הנוער אלדד שביט הודיע הבוקר על התפטרותו מהמועדון באופן מפתיע, כנראה בעקבות פנייתה של קבוצת בני סכנין למאמן תחת חוזה. מועדון הכדורגל מכבי נתניה רואה את התנהלות שני הצדדים בחומרה רבה ויפעל בכל האמצעים המשפטיים העומדים לראשותו".

 

חרף התגובה ובצל כל השיח סביב המהלך, צפוי המאמן להעביר מחר את אימון הקבוצה לאחר שישלים את המו"מ בנוגע לחוזהו גם בהקשה העונה הבאה ולאחר מכן מינויו באופן רשמי. 

 אלדד שביט / צילום: אבי רביבו 

 

בתוך כך, ספגה הקבוצה את העונש בעקבות אירועי המשחק מול באר שבע ובו נקבע כי תשלם קנס על סך 40 אלף ש"ח ותספוג עונש רדיוס על תנאי. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload