דבורייה הביסה את רמות מנשה ונמצאת במרחק צעד אחד מעליית ליגה רשמית

דבורייה הביסה את רמות מנשה 4-1 במגרשה הביתי: אסעד עמאשה(צמד), חמאדה ג'בארין ואימן עזאיזה השתתפו בחגיגת השערים, שהצטרפה לחגיגות גדולות שהתקיימו בסיום יחד עם הקהל המקומי. מוחמד שבאט: "הגענו בטירוף למשחק, כל אחד נתן את המשחק של החיים שלו. נשאר לנו לנצח ביום שלישי ולעלות רשמית".

באווירה חגיגית היום(שישי) נערך המפגש בין מוליכת טבלת ליגה ב' צפון ב' הפועל דבורייה לבין הפועל רמות מנשה במגרש הביתי בדבורייה. למשחק הגיע קהל מקומי רב וססגוני שצבע את היציעים בצבעי האדום שחור של קבוצתו המארחת והגיע בכדי לתמוך ולעודד את הקבוצה ברגעי ההכרעה בדרכה לעשות היסטוריה ולעלות לליגה א' בפעם הראשונה.

צילום: עובאדה אכתילאת

המשחק נפתח בדקת דומייה לזכרם של שני צעירים מהכפר שנהרגו בתאונת דרכים ועם שריקת הפתיחה נצפו שחקני דבורייה מקבלים התלהבות גדולה ורוח גבית חזקה מהקהל הרב שלא הפסיק לשיר ולעודד. האירוע הממשי הראשון במשחק הגיע בדקה ה-12' לאחר שאסעד עמאשה הגביה כדור מימין היישר לראשו של פיראס קורטאם שנגח כדור שחלף סמוך לקורה. שתי דקות לאחר מכן שוב אסעד עמאשה שהיה השחקן הטוב ביותר על המגרש, לקח כדור חופשי על סף הרחבה ושיגר בעיטה חזקה שהכניעה את שוער האורחת מרמות מנשה והקפיץ את אלף ומאתיים האוהדים שישבו ביציעים.

היתרון המוקדם הכניס את שחקני דבורייה לטירוף והם לא הורידו את הרגל מהדוושה. בדקה ה-18' הכדור הגיע שוב לרגליו של אסעד עמאשה, שהרים כדור לתוך הרחבה אך עומר אלעאל פספס אותו בכמה סנטימטרים ולא הצליח לשלוח אותו לעבר השער. בדקה ה-22' מוחמד עמרייה הכניס כדור טוב לויאם עמאשה, שמצא את עצמו לבד מול השוער אך הוא יצא לעברו והדף את הכדור החוצה.

צילום: עובאדה אכתילאת

לאחר מספר הזדמנויות טובות של הפועל דבורייה הגיע השער השני בדקה ה-34' מרגליו של אסעד עמאשה שמצא את עצמו לבד בתוך הרחבה והקפיץ כדור חכם ואלגנטי שהכניע את השוער והעלה את דבורייה ליתרון כפול. השער השלישי לטובת המארחים הגיע בדקה ה-39' כאשר חמאדה ג'בארין קיבל כדור רוחב בתוך הרחבה ובנגיעה אחת בעט כדור שחוט ומדוייק שקבע את תוצאת המחצית 3-0 לזכות דבורייה.

המחצית השנייה נפתחה בקצב רגוע יותר מצד שתי הקבוצות בגלל היתרון המבטיח של המארחים מדבורייה. בדקה ה-65' רמות מנשה הצליחה לצמק את התוצאה לאחר התקפה מסודרת שבסופה הכניעה את השוער מוחמד שבאט. השער של מנשה גרם לשחקני דבורייה שוב לעלות קצב ובדקה ה-80' השחקן הטרי על כר הדשא אימן עזאיזה שנכנס חמש דקות קודם לכן, קיבל כדור רוחב מצוין לתוך תיבת החמש ובקלות רבה דחק אותו פנימה והעלה את קבוצתו ל 4-1 מבטיח שגם חתם את תוצאת המשחק.

צילום: עובאדה אכתילאת

בסיום התרחשו חגיגות גדולות של אוהדי הקבוצה יחד עם השחקנים על כר הדשא, שאמנם מעשית עדיין לא עלו ליגה בעקבות ניצחון של הסגנית מערערה במגרש מקביל, אך כעת נותרו תשע נקודות בקופה בעוד הפער הוא שש נקודות, ובדבורייה שיוצאים במחזור הקרוב למשחק חוץ, ניצלו הזדמנות לשמוח בבית וחשים את הקרבה לליגה השלישית כבר באוויר.

שוער הקבוצה מוחמד שבאט אמר לאחר המשחק: "הגענו בטירוף למשחק, אנחנו רוצים לעלות ליגה ונשארו שלושה משחקים. כל משחק נתן את המשחק של החיים שלו. ביום שלישי מצפה לנו משחק דומה לזה של היום, מקווים לבוא לנצח ולעלות ליגה. נחכה עד אז. עבדנו קשה מאוד, חנא הכין אותנו כמו שצריך ואנחנו רק רוצים להמשיך את זה במשחקים הקרובים ולהבטיח רשמית את העלייה".

#דבורייה

כתבות נוספות