אכסאל חילצה נקודה מהמפגש מול קטמון, אוהד דוד החליף את איינוגבה בין הקורות והדף פנדל

חלוקת נקודות בתום תיקו 1-1 בין אכסאל לקטמון בעילוט: אלון זיו ערך בכורה על הקווים באכסאל, אוהד דוד קיבל את הקרדיט במקומו של איינוגבה והדף פנדל של האורחת מירושלים. חוסאם אבו סאלח: "רוצים להציל את העונה הזאת".

 

עם מאמן חדש ושלישי העונה אירחה הפועל אכסאל למשחק קריטי וקשה את הפועל קטמון שנמצאת במקום השני בטבלה ושואפת להשיג את כרטיס העלייה לליגת העל. כזכור, השבוע נפרדה אכסאל מאדהם האדיה לאחר סדרת הפסדים שגרמו לאכסאל לצנוח עד למקום הנועל את הטבלה ובמקומו מונה אלון זיו שבבכורה שלו סחט תיקו מקבוצת הצמרת.


אכסאל ביצעה היום כמה שינויים בהרכב והבולט מביניהם הוא ספסלו של השוער דלה איינוגב שספג במשחקים האחרונים ביקורות רבות על יכולתו והשערים שספג, מי שמילא את מקומו הוא אוהד דוד שחזר בינואר האחרון לקדנציה נוספת בקבוצה עמה עלה ליגה בשנה שעברה. 

חוסאם אבו סאלח

צילום: עובאדה אכתילאת


בדקות הראשונות אכסאל עמדה מצוין על המגרש, עד שבדקה ה-35' ובה שוב בלגאן ואי סדר בהגנה הביאו לשער מוקדם, המגן בן שמעון בעט כדור חזק ברגל שמאל והדיפה לא טובה של שוער אכסאל בבכורה הביאה לספיגת השער המוקדם. אכסאל ירדה למחצית בפיגור, אולם במחצית השנייה היא נראתה אחרת ובדקה ה-65' היא חזרה למשחק כאשר בעיטה של אנס דאבור מצאה את הרשת. 


בדקה ה-70' עוד טעות בהגנת אכסאל בה אלגרבלי הכשיל את אגדה ברחבה והשןפט שרק לפנדל , אך אוהד דוד כיפר על הטעות הראשונה, הדף את הכדור והציל את אכסאל שנפרדה בתיקו והשיגה נקודה בודדת שאולי מספקת בכך שהצליחה להוציא משהו מהמשחק הקשה הזה ולאחר שנקלעה לפיגור, אך עדיין לא מספיקה בכדי לחלץ אותה מהמקום האחרון אליו נקלעה.


עוזר המאמן חוסאם אבו סאלח אמר לאחר המשחק: "מרוצים מהתיקו במשך כל השבוע עבדנו על איך לא לספוג ושבוע הבא גם חוזר כל הסגל ואני מקווה שעם המאמן החדש נציל את העונה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload