הפועל כפר כנא וקריית אתא נפרדו בתיקו מאופס

עדיין ללא ניצחון: נקודה בודדת לכפר כנא שסיימה בתיקו מאופס מול קרית אתא. פודי: "מאכזב כי הגיע לנו לנצח, החיסורים השפיעו". לואב כיאל: "רוצים פלייאוף אבל הולך קשה ואנחנו רחוקים".

 

במזג אוויר נעים וקייצי התארחה הפועל כפר כנא במגרש בקריית אתא למפגש מול מכבי המקומית והמטרה לרשום ניצחון לאחר הפוגה של שני משחקים רצופים. באשר לסגל, מאמן כפר כנא אחמד סבע ביצע שני שנויים בהרכב של המשחק האחרון כשפתח עם מוחמד פודי במקומו עודי שלאטעה הפצוע, גם מאור סיסו שב להרכב ומי שנעדר היה ספואן זועבי המוצהב.


על כר הדשא, האירוע הראשון במשחק הגיע בדקה ה-17' כאשר יאסר אבו אלהיג'א הכניס כדור מימין לתוך הרחבה לעברו של מוחמד פודי, אך האחרון לא הצליח להשתלט עליו ופספס הזדמנות טובה. חלפו חמש דקות בלבד והאורחים קבלו הזדמנות נוספת כאשר מוחמד פודי פרץ משמאל והכניס כדור מצויין לעברו של החלוץ פאיק מחאמיד אך שוערה של קריית אתא עומר קציר יצא טוב והדף את הכדור בזמן. בחלוף שתי דקות המארחת קבלה גם היא הזדמנות לעלות ליתרון כאשר בתום דאבל פס בתוך הרחבה בין אוסאמה שעבאן למוחמד מאדי, הגנת כפר כנא הייתה עירנית והרחיקה כדור לעברו של פאיק מחאמיד שדהר לעבר השער של קריית אתא ומזווית קשה ניסה להכניע את השוער קל קריית אתא אך הוא הדף מצויין והשאיר את התוצאה מאופסת.

צילום: עובאדה אכתילאת


בדקה ה-32' לואב כיאל שהצטיין בשורות קריית אתא במחצית הראשונה בעט כדור מסוכן ממרחק של כ-30 מטר לעברו של השוער עומר נחפאוי אך הכדור שלו חלף סמוך לקורה. דקות בודדות לאחר מכן קרן של קריית אתא הורחקה על ידי הגנת כפר כנא ועל הכדור החוזר השתלט לואב כיאל שבעט שוב כדור חזק מחוץ לרחבה, הכדור שלו פגע באחד משחקני כפר כנא ויצא החוצה. על סף סיום המחצית קשרה של קריית אתא אוסאמה שעבאן הכניס כדור לנירן מגירה ששלח רוחב מסוכן לתוך הרחבה אך גם הפעם הגנת כפר כנא הצליחה שוב להרחיק את הסכנה.


המחצית השנייה נפתחה בזהירות וחשש לספוג שער מצד שתי הקבוצות. בדקה ה-65' כפר כנא קיבלה כדור חופשי באיזור מרכז המגרש, רוסלן הגביה כדור לתוך הרחבה ולאחר ערבוביה הכדור הגיע לרגליו של ראדי חמאיסי שמתוך תיבת החמש בעט כדור לעבר שוער קריית אתא שהצליח להשתלט עליו היטב. בדקה ה-72' השחקן הטרי על המגרש מוחמד קנואתי שנכנס שתי דקות קודם לכן במקומו של ראדי חמאיסי פרץ משמאל, עבר את המגן והוציא כדור רוחב מסוכן אך הגנת האורחים הצליחה להרחיק לקרן. כפר כנא הייתה עדיפה ברוב בדקות המשחק אך ברבע שעה האחרונה קריית אתא השתלטה על המשחק וגם היא לא הגיעה למצבים מסוכנים והתוצאה המאופסת נשמרה עד שריקת הסיום.


שתי הקבוצות יצאו מאוכזבות מהתוצאה והמשחק שלא התעלה לרמה גבוהה, בכפר כנא מקווים כעת לחזור למסלול הנצחונות במשחק הקשה שמצפה להם נגד הפועל באקה אל גרבייה וגם קריית אתא תיאלץ לחפש את שלוש הנקודות במפגש הבא.

 

שחקנה של כפר כנא מוחמד פודי אמר בסיום: "קודם כל תנאי המגרש היו קשים מאוד ודבר שני היינו מאוד חסרים מבחינת הסגל כשעלינו ללא ארבעה שחקני הרכב. עם כל זאת, אנחנו יוצאים מאוכזים מהתוצאה כי הגיע לנו לנצח. המשחק היה משעמם ושקול, רק עם הרבה מצבים מצידנו. יש לנו שבוע הבא את באקה ואנחנו מקווים לחזור למסלול הניצחונות כשיחזרו גם השחקנים החסרים".


מנגד בצד קרית אתא אמר לואב כיאל בסיום: "תיקו מאכזב  כי שיחקנו טוב ברוב דקות המשחק אך לא היינו יצירתיים בהתקפה. מבחינת מצבים, הינו שווים תיקו משקף. כמובן המטרה היא להיות בפלייאוף העליון אבל הדברים הולכים קשה ואנחנו רחוקים משם, נותרו ארבעה משחקים ואני מקווה שנשיג כמה שיותר נקודות ונהיה שם". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload