אום אל פחם ממשיכה לנצח והביסה את הפועל מגדל העמק, חלום העלייה קרוב מתמיד

לא עוצרת: ניצחון נוסף לאום אל פחם שהביסה 3-0 את מגדל העמק. בן לולו, מסיקה(פ) ואבו שאקר חגגו שערים: "באים לכל משחק כאילו הוא גמר גביע עד שננצח את ארבעת המשחקים שנשארו". 

 

לאחר הניצחון על כפר כנא בשישי האחרון, אירחה אום אל פחם לפתיחה מוקדמת של המחזור בליגה א' צפון את הפועל מגדל העמק. במגדל העמק, שעברו שינוי משמעותי על הקווים לאחר עזיבתו של חיים לוי להפועל עכו, ידעו שמגיעים למשחק מול מוליכת הטבלה שנמצאת במומנטום נפלא ולעיני אלפי אוהדיה ביציעים, להוציא נקודות באצטדיון השלום זו משימה לא פשוטה ואכן כך היה.

 

כבר בדקה ה-9' המארחת אום אל פחם עלתה ליתרון מהיר כאשר משה בן לולו שלח פנימה כדור שהגיע מקרן של אבירן תורג'מן, לאחר ששופט המשחק בניגוד להחלטת הקוון ורק לאחר מספר דקות, קיבל החלטה שהכדור אכן עבר את קו השער מה שקבע יתרון 1-0 לזכות אום אל פחם. המומנטום של המארחת נמשך ובדקה ה-75' רן רול הוכשל ברחבה ואום אל פחם קיבלה כדור עונשין מאחד עשר מטרים, מסיקה דייק מהנקודה הלבנה והכפיל את היתרון לזכות קבוצתו שדקות בודדות לפני כן נפסל שער נוסף שלה בטענה לנבדל. 

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

 

בדקות הסיום של המשחק התרחשו אירועים נוספים, המרכזי ביניהם היה בעת החילופים כאשר בדקה ה-86' הורה שמעון הדרי על כניסתו של השחקן המקומי ג'ינג'י מחאמיד במקומו של משה בן לולו. החלוץ תחילה סרב לצאת, בעט בכעס על כר הדשא ואף שוחח עם מועמר קראקרה מאחר והאחרון נשאל גם הוא האם רוצה לפנות את מקומו ובסופו של דבר לאחר הסאגה שערכה מספר דקות יצא בן לולו , מה שהתקבל ברגשות מעורבים ביציע. 

 

בדקה ה-89' ביציעים הצבועים אדום חזרו לחגוג, קראקרה שלח כדור עוצמתי שפגע במשקוף, ועל הכדור החוזר השתלט מוחמד אבו שאקר שהכניע את שוער מגדל העמק בפעם השלישית וחתם את תוצאת המשחק 3-0 לזכות אום אל פחם שהגדילה בשלב זה את הפער לעשר נקודות והעבירה את כל הלחץ לסגניתה באקה אל גרבייה.

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

החגיגות על כר הדשא היו גדולות כאשר בנוסף לשירי העלייה שכבר מתנגנים, הריעו האוהדים לשחקן הקבוצה תימור אביטן שיחגוג את חתונתו הערב, אביטן גם זכה לברכה מיוחדת מהשחקנים בחגיגות השחקנים לאחר מכן. 

 

שחקן הקבוצה מוחמד ג'בארין(אבו שאקר) אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "ניצחון מאוד מאוד חשוב, נותרו לנו עוד ארבעה משחקים ואמרתי כבר שכל משחק כאן הוא כמו גמר גביע עד שבעזרת השם ננצח את ארבעת המשחקים ונעלה ליגה". 

 דבריו המלאים של מוחמד אבו שאקר

שחקני הקבוצה חוגגים לתימור אביטן

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload