בני זלפה חזרה לנצח לאחר שהביסה את עירוני נשר בעשרה שחקנים

למרות שנותרה בעשרה שחקנים: בני זלפה ניצחה 3-0 את עירוני נשר, עומר גארה הורחק ולא יקח חלק בשני המשחקים הקרובים. סעיד דיאב הצטיין, גם מייזר זועבי עם שלושה בישולים. אוזן: "היה חשוב לנצח כדי להבטיח הישארות, את המטרה העיקרית שלנו השגנו".

לאחר חמש תוצאות תיקו, אירחה אמש(ראשון) בני זלפה את עירוני נשר במטרה לחזור למסלול הניצחונות ולבסס את מעמדה בליגה. על כר הדשא, בני זלפה פתחה חזק את המשחק, כבר בדקה ה-7' שלומי מראד כבש את השער הראשון מבישול של מייזר זועבי. אמנם לקראת סוף המחצית נשר הצליחה להשתלט על המשחק, אך זה לא סייע לה לכבוש ולמצוא את השוויון. 

המחצית השנייה נפתחה באותה מגמה אך נשר ששלטה המשיכה להתקשות, זאת בנוסף לכך שלא ניצלה היטב יתרון מספרי בעקבות הרחקתו של עומר גארה שספג צהוב שני בדקה ה-50' ולצערה של זלפה לא ייקח חלק בשני המשחקים הקרובים בעקבות הרחקות. 

בדקה ה-60' הצליחה זלפה לכבוש שער נוסף. עודאי מחאמיד שנכנס כמחליף במקומו של איתמר כהן דקות בודדות לפני כן, קיבל כדור מצוין ממייזר זועבי ומול שוער הכניע את האורחת בשנית. המשחק לא הסתיים כך ומי שאמר את המילה האחרונה היה בלאל סבע גם כן מבישול של מייזר זועבי שהצטיין יחד עם סעיד דיאב שהיה במשחק מצוין ובכך הסתיים המשחק בניצחון 3-0 לזכותה של זלפה שנשמה לרווחה לא רק מהעובדה שחזרה לנצח אלא גם מהעובדה שתיאורטית היא קרובה מאוד להבטחת ההישארות בליגה מאחר והשלימה פער 13 נקודות מהמקום המוביל לירידת ליגה בעוד נותרו 18 נקודות בקופה. 

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן הקבוצה מוריס אוזן אמר בסיום: "היה חשוב לנו מאוד לנצח ועשינו צעד משמעותי שאפשר להגיד הבטיח לנו הישארות בליגה לעונה נוספת והשגנו את המטרה העיקרית שלנו, היה חשוב לי באופן אישי גם להכניס שני שחקנים צעירים גריסולט ועודאי מחאמיד וזו גם מטרה שלנו לקדם שחקנים צעריים". 

על הרחקתו של עומר גארה: "הוכחנו מספיק אופי בכל המשחקים גם כשחסרי לנו שחקנים משפיעים כמו עומר. יש לנו קסוצה טובה, כמובן שהוא חשוב לנו אבל אני מאמין שהחברה שיחליפו אותו יעשו את העבודה". 


כתבות נוספות