המצב מתדרדר: נקודה בודדת לסכנין, שאיבדה יתרון שהשיגה ממהפך מול רעננה

סכנין הסתבכה עם שוויון 2-2 ונקודה אחת בלבד מול רעננה: אזולאי(פ) וכליבאת הצליחו להשלים מהפך ולבטל יתרון מוקדם של גאנם, אך יואב תומר איזן בשנית וקבע חלוקת נקודות. קרלוס: "בסיטואציה שלנו נענשים מכל טעות וזה מה שקרה".

משחקי הפלייאוף התחתון נפתחו הערב כאשר בני סכנין פגשה את הפועל רעננה באצטדיון רמת גן. ספינת הדגל של המגזר שקועה עמוק במאבקי התחתית והגיעה למשחק בידיעה שניצחון היה נותן לה תקווה במאבק ההישרדות בליגת העל. המאמן חואן קרלוס החליט לבצע הערב שינוי בהרכב הפותח מהמשחק האחרון כאשר איהב גנאים פתח על הספסל ואילו אלכסנדר סטניסבלייביץ' הסרבי קיבל את המקום באחד עשר, בחוליית ההגנה תפס אמיר נסאר את מקומו של סארי פלאח המוצהב.

כבר בדקה ה-22' עלתה המארחת רעננה ליתרון לאחר טעות בהגנת סכנין שנוצלה היטב על ידי קייס גאנם שקבע 1-0 לזכות קבוצתו. במהלך המחצית השנייה, הצליחה סכנין לאזן לאחר הכשלה על איהב גנאים שנכנס כמחליף בתוך הרחבה, אזולאי דייק מהנקודה הלבנה ואיזן ל 1-1 בין הקבוצות. בדקה ה-69' מוחמד כליבאת שנכנס גם הוא כמחליף לאחר הר מה של ראדי מכדור קרן ובכך סכנין הצליחה להשלים מהפך, אלא שהוא לא החזיק מעמד עד לסיום כי בדקה ה-81' יואב תומר שנכנס כמחליף איזן את התוצאה וקבע 2-2 בסיום.

צילום: עובאדה אכתילאת

התיקו של סכנין הערב אומנם נתן לה נקודה בודדת מול הפועל רעננה, אבל המשימה הופכת להיות קשה וקשה במיוחד לאור מצבה בטבלה. סכנין יצאה מאצטדיון רמת גן קבוצה הרוסה מנטלית ונפשית והתיקו רק מעיד על מצבה העגום בטבלה.

מאמן הקבוצה חואן קרלוס אמר בתסכול בסיום: "ידענו במחצית הראשונה שצריכים לשחק קרוב אחד לשני וזה מה שעשינו, אמרתי להם במחצית שצריך לשנות גישה. נתנו הכל במחצית השנייה, היינו בסיטואציה שכל טעות יכולה להעניש אותנו וזה מה שקרה".

החילוף של סטניסבלייביץ': "אלכס יותר טכני, היינו צריכים יותר כוח, רצינו את השליטה".

#בניסכנין

כתבות נוספות