אדהם האדיה סיים את דרכו באופן רשמי באכסאל

זעזוע באכסאל. האדיה סיים באופן רשמי: "הייתי יכול להוציא את הקבוצה מהמצב הקיים, חוסר השקט במערכת הפריע. בשנה הבאה אחזור ללאומית". בקבוצה יקבלו החלטה לגבי זהות המאמן החדש ביממה הקרובה, אלון זיו מועמד.

זה היה באוויר. אדהם האדיה ואכסאל הודיעו על פרידה רשמית לאחר התיקו מול הפועל רמת גן מסוף השבוע האחרון. כאמור כבר מספר שבועות שמעמדו של האדיה עמד על הפרק, אך לאחר הניצחון על עפולה הוחלט כי הצדדים ימשיכו, אמנם כבר בהפסד למרמורק הודיע אדהם לשחקנים כי הוא עוזב אך משך שבוע נוסף עד התיקו מול הפועל ר"ג בשישי שחרץ את גורל הפרידה בין הצדדים.

האדיה, שפתח את הקדנציה באופן נפלא אך איבד את המומנטום במחזורים האחרונים, מותיר אותה כשהיא במקום האחרון המוביל לירידה לליגה השלישית ממנה רוצים להימנע. ביממה הקרובה תחליט הנהלת אכסאל על זהות המאמן החדש, לאחר שעלו לא מעט שמות כמועמדים בהם סמיר עיסא ואלון זיו שמסתמן כמועמד הקרוב ביותר אך בקבוצה טרם גיבשו את ההחלטה הסופית בעניין.

בהודעת המועדון הרשמית נכתב: "לאחר פגישה ארוכה בין ההנהלה לאדהם האדיה, סוכם על פרידה ברוח טובה. אנו מודים לאדהם על עבודתו המקצועית והקשה בכל תקופת עבודתו בקבוצה, חשוב לציין שהקבוצה השיגה הרבה נקודות מאז שמונה למאמן ואנו מודים לו מכל הלב בשם כל משפחת הפועל אכסאל ומאחלים לו כל הצלחה בהמשך דרכו".

המאמן הנפרד אדהם האדיה אמר: "נהניתי מתקופה יפה בקבוצה, הצלחנו לייצב אותה ולאסוף נקודות משמעותיות. כולם ראו שהקבוצה הציגה כדורגל טוב, חוסר מזל וטעויות אנוש בתקופה האחרונה גרמו לאבדן הנקודות. אני בטוח שביכולתי להוציא את הקבוצה מהמצב הקיים, הליגה משוגעת וההפרש בטבלה לא גדול, רק שחוסר השקט בחודש האחרון הפריע מאוד לכל המערכת. אני מאחל כל טוב לקבוצה וכבר חושב על העתיד. יש הרבה הצעות, אשקול את כולן ואני בטוח ששנה הבאה אחזור ללאומית".

צילום: עובאדה אכתילאת

שבשנה הבאה אחזור ללאומית".

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות