צעד אחר צעד: כפר קאסם גברה על כפר סבא, הפער בפסגה נשמר

 

במשימה לא פשוטה, ניצחה כפר קאסם 2-1 את נועלת הטבלה בית"ר כפר סבא מצמד שערם של יוסי אסייג. עומר סרסור עמד בין הקורות: "ידענו שיהיה קשה. למרות שהמשחק לא התעלה לרמה שאנחנו רוצים אנחנו מרוצים מהנקודות". 

 

לאחר הניצחון על הפועל אזור במחזור האחרון, אירחה כפר קאסם את נועלת הטבלה בית"ר כפר סבא בידיעה שעל מנת לשמור על מקומת בפסגה עליה לצאת עם מלוא הנקודות מהמפגש. בהיבט הסגל, מי שלא לקחו חלק במשחק הם הבלם אבו עלי מחאג'נה המוצהב והשוער צליל חתוכה זכר לפגיעתו במשחק האחרון ומי שפתח לראשונה במשחק ליגה בין הקורות הוא השוער עומר סרסור.

 צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

על כר הדשא, השער הראשון הגיע בדקה ה-30' כאשר איתי אלקסלסי הכניס כדור למלך שערי הקבוצה יוסי אסייג, שמצא את עצמו מול שוערה של בית"ר כפר סבא, השתלט על הכדור והקפיץ באלגנטיות מעל השוער ובכך קבע יתרון 1-0 לכפר קאסם. בדקה ה-40' כפר סבא יצאה להתקפה מתפרצת כאשר אלעד כהן השתלט על הכדור, טלטל את הגנת כפר קאסם ונכנס לרחבה עד שהוציא כדור רוחב לעברו של ליאור יהודה שמקרוב דחק אותו לפינה הימנית של סרסור ובכך הכניע אותו וקבע שוויון 1-1 בין השתיים.

 

שער השוויון החזיק מעמד חמש דקות בלבד, עד שבדקה ה-45' אוהד אדלשטיין מסר כדור רוחב לירדן כהן, האחרון הוכשל ברחבה והשופט לא היסס לשרוק לבעיטת עונשיין מאחד עשר מטרים אותה לקח יוסי אסייג, דייק מהנקודה הלבנה והחזיר את היתרון לקבוצתו. 


במהלך מחצית השנייה ניסה המאמן אסמעיל עאמר לבצע שינויים כשהחליף את אוהד אדלשטיין בדור מימוני במטרה לעבות את חוליית הקישור שלו ואכן כפר קאסם אף יכלה לכבוש את השער השלישי דרך ההתקפות המתפרצות הרבות עליהן שיחקה אך הן הסתיימו בהחמצות גדולות של סאמח מרעב ויוסי אסייג שאמנם גרמו לתחושת פספוס בקרב האוהדים האדומים, אמנם הם יזכרו רק את הניצחון שנחתם בתוצאה 2-1 וקבע סטאטוס קוו ושמירת הפער בפסגה מהכח רמת גן שניצחה גם היא במגרש מקביל את שמשון כפר קאסם. 

 סרסור(משמאל) 


השוער המחליף עומר סרסור סיכם את הניצחון: "ידענו שאנחנו באים למשחק קשה מאוד נגד קבוצה שנלחמת על חייה ולמרות שהמשחק שלנו לא התעלה לרמה שאנו רוצים, היה חשוב לנו לקחת את שלושת הנקודות ולהמשיך את המסע הקשה לעבר הליגה לאומית". 


על יכולתו האישית בין הקורות הוסיף: "היה לי חשוב מאוד לנצח במשחק הבכורה שלי כשוער בהרכב הראשון ושמחתי מאוד לעזור לחברים שלי להשיג עוד ניצחון כל כך חשוב, הוכחתי לכולם שיש שוער שאפשר לסמוך עליו". 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload