חזרה לעצמה ובגדול: טירה הביסה את הרצליה בחוץ

טירה הביסה 4-2 את הרצליה ותפסה מקום בחמישייה הראשונה: שלום אדרי וניר עזריה הצטיינו כל אחד עם צמד. עבד טיטי: "עם קצת יותר מזל ופחות טעויות שיפוט היינו היום גם במקום הראשון, אמרתי לשחקנים שלי שכדי שיהיו הפתעת המחזור צריך לנצח את הרצליה בבית שלה, מה שהיא מתגאה שאף אחד לא עשה פה. אנחנו חזק בפלייאוף עליון".

 

לאחר התיקו הביתי בשבוע שעבר מול עירוני טבריה, יצאו מוחמד סמארה וחניכיו למגרש בהרצליה למשחק מול הפועל המקומית במטרה לחזור למסלול הניצחונות שיקרב אותה צעד נוסף במאבק על המקום בפלייאוף. טירה הגיעה למשחק בסגל חסר ללא הושער סתיו פלזנטל המורחק וללא הבלם רן ברקוביץ שעדיין מרצה את עונש ההרחקה הקשה שספג לחמישה משחקים זכר לאירועי המשחק מול עירוני נשר ובפועל, החליט מוחמד סמארה כי מי שייכנס לתפקיד הבלם הוא רביד גזל ובין הקורות עמד יוסף דאהר.  

 

על כר הדשא, הצליחה טירה לעלות ראשונה על לוח התוצאות כבר בדקה ה-8' כאשר שלום אדרי שפתח מצוין את המשחק והיה הדומיננטי ביותר בשורות האורחים, פתח במהלך מצוין ממרכז המגרש וסיים אותו מול שוער האורחת אותו הכניע וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו. תשע דקות לאחר מכן שוב אדרי פתח במהלך שהסתיים בשער, אך מי שהיה אחראי הפעם על אקורד הסיום הוא ניר עזריה שהכפיל את היתרון וקבע 2-0 לזכות טירה. 

צילום: נזיה סולטאן

 

הצמד ניר עזריה ושלום אדרי לא נחו לרגע במשחק והוסיפו כל אחד מהם שער נוסף בדקות 30' ו-49' ובכך השלימו רביעייה ענקית לזכות קבוצתם. מנגד, המארחת הצליחה רק לצמק משערים של טרס שלקובסקי ועומרי כהן ובכך נחתמה תוצאת המשחק בניצחון 4-2 גדול שמעניק לטירה שלוש נקודות משמעותיות בשלב כה קריטי בו כל נקודה חשובה למאבק על המקום בפלייאוף אותו היא רוצה להשיג.

 

יו"ר הקבוצה עבד טיטי אמר בסיום: "היה לנו היום משחק מדהים, המשחק הטוב ביותר שלנו העונה והצגה במלוא מובן המילה. השחקנים עלו דרוכים, הסברתי להם שהרצליה מתגאה בכך שהיא לא הפסידה עד עכשיו בבית ואם הם רוצים שידברו עליהם ושהם יהיו הפתעת המחזור, הם חייבים לנצח למרות ההרכב החסר שעלינו בו. השחקנים עלו בשיא המוטיבציה וביצעו את כל הוראות המאמן, נטרלנו את כל המשחק ההתקפי של הרצליה".

 אוהדי מ.ס טירה חוגגים עם השחקנים 

צילום: אחמד עקפה 

 

בנוגע להתפתחות המשחק הוסיף טיטי: "הייתה לנו התקפה ענקית היום בהנהגת שלום אדרי שנתן הצגה ענקית, הוא שחקן מדהים שמרגיש כאן בבית ועושה מה שבא לו. שני הסילונים גם ניר עזריה וגם אליחי צברי עשו משחק מדהים עם חילופי מקומות והפרגון ביניהם היה פשוט מדהים. חבל שקצת בסוף אולי זלזלנו או ירד המתח טיפה וספגנו שערים בדקות הסיום אבל בגדול אנחנו יוצאים מאוד מרוצים, אנחנו חזק בפלייאוף העליון".

 

לסיכום אמר: "עם קצת יותר מזל ופחות טעויות שיפוט היינו אפילו במקום הראשון כי גם את אום אל פחם היינו אמורים לנצח וחבל מאוד אבל מסתכלים קדימה והמטרה שלנו היא פלייאוף עליון, נשיג אותה אחרי הניצחון של היום הוא נתן לנו הרבה מוטיבציה ואנחנו גאים מאוד על כך שאנחנו מקפידים גם כל הזמן לשתף שחקני בית. זו גאווה לקבוצה ולעיר, גם המאמן הצעיר שלנו שעושה בית ספר לכל המאמנים הותיקים. מקווה שנשיג את המטרה שלנו"

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload