ליגה ב': טמרה ממשיכה לנצח ולהוביל, במחוז המקביל תיקו סוער בין דבורייה לנג'ידאת

ליגה ב': תיקו סוער בין נג'ידאת לדבורייה הסתיים באירועי אלימות, ארבע קבוצות נאבקות על המקום החמישי בפלייאוף. במחוז המקביל טמרה ממשיכה לנצח ולהוביל, בועיינה עדיים נושפת בעורפה.

מחזור נוסף של ליגה ב' צפון הסתיים השבוע וגם הפעם קיבלנו משחקים דרמטיים וגורליים שהלהיטו מחדש את הקרבות על הכניסה לפלייאוף העליון. בצער רב אלימות שוב הכתה מחדש והפעם במגרש בבועיינה במשחק בין מכבי נוג'ידאת לעירוני דבוריה, בצפון א' כפר מנדא וכפר כנא נחו ובצפון ב' היו אלה כפר קרע ורמות מנשה שזכו למנוחה. 

ליגה ב' צפון א'

מכבי בני נחף 2-0 מכבי טמרה

לאחר הגדלת הפער לחמש נקודות מהרודפות אחריה, יצאה מכבי טמרה בסוף השבוע לקרב חוץ לא פשוט מול נחף שמצידה חיפשה את הנקודות שירחיקו אותה מהמאבקים על משחק המבחן נגד הירידה, עודאי דראושה שפתח את העונה בנחף העלה את טמרה ליתרון מפנדל במחצית הראשונה והבלם עלי זבידאת הכפיל את התוצאה לטמרה בדרך לניצחון נוסף שקידם אותה צעד נוסף ליעד הנכסף.

הפועל בני טמרה 2-0 הפועל בועיינה

לאחר ששמעה על הניצחון של טמרה, בועיינה ידעה שהיא חייבת ניצחון בכדי לשמור לעצמה את הסיכויים להעפיל מהמקום הראשון והשבוע נאלצה לנסוע עד ג'סר אל זרקא בכדי להתארח אצל הפועל טמרה מאמצע הטבלה. על כר הדשא, פיראס גנאיים בשערו העשרים העונה העלה את בועיינה ליתרון מפנדל, במחצית השנייה נאג'י אבו גבל הכפיל את התוצאה לבועיינה, בדרך לניצחון חשוב שמרחיק אותה שבע נקודות ממכבי טמרה, שלה עדיין יש משחק עודף על בועיינה.

בני ממב"ע הגליל והגולן 1-3 מכבי סקציה מעלות

בקרב ישיר בין שתי קבוצות שנלחמות על ההתברגות לפלייאוף העליון, אירחה ממב"ע הגליל והגולן שפורחת בשבועות האחרונים את הסקציה ממעלות עליה הובילה בנקודה ערב פתיחת המשחק. המשחק נפתח טוב עבור המארחת שעלתה ליתרון מרגלי עאמר אבו ג'בל, חלוץ נוסף למשפחת אבו ג'בל מלבדו של נאג'י שמשחק בבועיינה. במחצית השנייה שוב אבו ג'בל חזר והכפיל את התוצאה לממב"ע, איתן אדרי רק צימק למעלות ואקורד הסיום היה לערבי סלאלחה שכבש והעניק את הניצחון החשוב לבני ממבע הגליל והגולן.

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע גולן

מכבי בני ירכא 4-0 בית"ר נהריה

ירכא הנואשת לנקודות לצורך הבריחה ממשחק המבחן, אירחה בביתה את בית"ר נהריה שתרצה לבסס את מיקומה בפלייאוף העליון. על כר הדשא, העליונות הייתה לאורחים שהשכילו לנצח משערים של אליאס ח'ורי עם צמד שערים, מריק שמחייב ורון בן בסט.

אלנהדה נצרת 2-0 איחוד מגד אל כרום

אלנהדה נצרת שמקרטעת במקומות האחרונים בצוותא עם ירכא, שמעה על הפסדה של נחף יום לפני כן ועלתה למשחקה מול מג'ד אל כרום בידיעה שניצחון שלה ילהיט את מאבקי התחתית. מנגד, מג'ד אל כרום ידעה שהיא חייבת ניצחון בכדי לשמור לעצמה על הסיכויים להתברגות בפלייאוף העליון. על כר הדשא, החבורה של חאתם כריים ממג'ד אל כרום היא זו שהתעלתה והכריעה את ההתמודדות משערים של פואד עדנאן ודודו אפללו. 

במשחק נוסף ניצחה עירוני בני כאבול את אחי עכו בתוצאה 3-0 משערים של עלי עוסמאן, מחמוד איברהים וערווה סויטאת.

ליגה ב' צפון ב'

מכבי עירוני נוגידאת 0-0 מ.ס דבורייה

במשחק המרכזי של המחזור יצאה המוליכה מדבורייה למשחק חוץ לא קל מול מכבי נוג'ידאת, שמצדה מחפשת את הנקודות להמשך הקרבות על הכניסה לפליאוף העליון. המשחק עצמו הסתיים בתיקו אפס ללא שערים, אבל האירוע המרכזי שייזכר מהמשחק הזה זו האלימות שכללה זריקת אבנים בין מחנות האוהדים שהסתיימה בכמה פצועים שפונו לבתי החולים.

צילום: עובאדה אכתילאת

הפועל דליית אל כרמל 4-0 הפועל בני ערערה

לאחר שבשבוע שעבר הפסידו לפרדיס והתרחקו מדבוריה, שאיבדה נקודות יום לפני כן, יצאה הפועל ערערה למפגש מול דלייה בידיעה שניצחון שלה ישמור לה שבריר של תקווה לעלייה מהמקום הראשון. על כר הדשא, הכל הלך לפי התכנון של ערערה שניצחה בזכות שערים של עותמאן גראה, עומר מחאמיד, מגד גיש ווליד צידאוי. בעקבות התוצאה הזו הפער הצטמצם לשבע נקודות כשלדבורייה משחק עודף.

הפועל בית שאן 0-0 מכבי בני ריינה

לאחר הניצחון המוחץ בשבוע שעבר מול סנדלה, יצאו חניכיו של מאהר חסון לקרב לא פשוט מול בית שאן שמחפשת את הנקודות שיבריחו אותה מהקרב על הפלייאוף התחתון. על כר הדשא, הקרב הסתיים בתיקו מאופס וחלוקת נקודות בין השתיים.

הפועל בני פרדיס 1-1 הפועל טירת הכרמל

הקרב בין שתי קבוצות שמחפשות פלייאוף עליון. ראזי מנסור העלה את טירת הכרמל ליתרון, וחלפו להן רק כמה דקות ומוחמד עקל מצליח להשוות לפרידייס, תוצאה שנשמרה עד לסיום המשחק ועל אף התיקו, טירת הכרמל עדיין חזק בתמונת הפלייאוף העליון.

איחוד בני באקה 0-2 הפועל סנדלה גלבוע

לאחר שהפסידו בשבוע שעבר לריינה, בסנדלה ידעו שמקומם החמישי בסכנה ועליהם להתאושש ולנצח את באקה שכבר סיימה את העונה. בפועל מי שפחות רצתה את הנקודות היא זו שלקחה אותם בסוף ובאקה ניצחה בזכות שערים של איתי אוחיון ואדם זידאן. בעקבות התוצאה הזו הקרב על המקום החמישי קיבל תפנית מעניינת כשארבע קבוצות נאבקות עליו.

במשחק נוסף ניצחה הפועל בני מוסמוס בתוצאה 2-1 את מכבי אחי איכסאל . למוסמוס הבקיעו מוחמד כבהא(צ'אבי) והייתם מחאגנה, עבד אלסלאם דראושה הבקיע לאיכסאל. ניצחון שבעקבותיו מוסמוס מוצאת את עצמה קרובה למקום החמישי.


כתבות נוספות