תסכול ענק בסכנין: "אין לנו מי שיבקיע שערים. המצב אליו התדרדרנו קשה לכולנו"

תסכול עצום בסכנין לאחר התיקו 0-0 מול ב"ש: "אם רק היה לנו מי שמבקיע שערים היינו מוציאים יותר נקודות עד היום", אנשי ב"ש טענו להתנהגות ומילים קשות שספגו: "שכחתם שנתנו לכם שתי אליפויות" , השרה רגב הגיבה על האירועים והטחת המילים הקשות כלפי הבעלים אלונה ברקת.

 

בזמן שמכבי פ"ת ניצחה את אשדוד בקרב התחתית הלוהט, בסכנין ידעו שכל תוצאה מלבד ניצחון אמש(ראשון) על ב"ש לא תשרת אותם. על כר הדשא, שיטת המשחק של נועלת הטבלה וחואן קרלוס עבדה כראוי כאשר הגנה היטב על שערה, אך פספסה הזדמנויות מצוינות של זגורי, שאייבו לאלה ואיהאב גנאים בנגיחה שהתקשו להכניע את לויטה שהיה במשחק מצוין בין הקורות.

 

בסכנין עלו עם תחושת פספוס מעורבת בלחץ אדיר למחצית השנייה, המגמה של החמצת הזדמנויות נמשכה ותסכלה מאוד את אנשי המועדון בעיקר מהעובדה שנאבקו מול עשרה שחקנים של היריבה בלבד ומכיוון שהיו בלחץ אדיר להשיג שלוש נקודות כדי להשאיר לקבוצה סיכוי במאבקי הפלייאוף לאור הגדלת הפער ממכבי פ"ת. אלבן פנישי הוחלף בעקבות מתיחה לקראת סיום המחצית והלחץ הגיע לשיאו בדקות האחרונות, כל הספסל של סכנין היה על הרגליים ולא הופסקו להישמע צרחות לעבר השחקנים ולעבר כל גורם אפשרי בסביבה. 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

עם שריקת הסיום החלה המהומה ותסכול הקהל שרק חזר ליציעים לאחר עונש הרדיוס. במקביל לעיסוק בתקרית בין פאלח לקבהא על כר הדשא, הופנו קללות והיו ניסיונות להגיע אל שחקני ב"ש ולזרוק לעברם חפצים: "שכחתם שנתנו לכם שתי אליפויות, אנחנו נעשה לכם חיים קשים מעכשיו" אמרו חלק מאוהדי סכנין בתסכול לעבר אנשי ב"ש, שחקני ב"ש כולל מאמנם ברק בכר נזקקו לליווי בתוך מנהרת השחקנים וכוחות אבטחה רבים נכחו בתוך איזור חדרי ההלבשה בכדי להפריד בין הצדדים ולמנוע  חיכוך נוסף. במקביל, מספר אוהדים הטיחו מילים קשות לעברה של הבעלים אלונה ברקת שנאלצה להתפנות לחדר צדדי ולקבל ליווי אבטחתי צמוד.

 

שרת החינוך והספורט מירי רגב הוציאה הודעה מיד לאחר האירועים ובה נאמר: "אני קוראת למשטרת ישראל לנהוג ביד קשה כלפי העשבים השוטים שמבקשים להרוס את חווית הצפייה במגרשי הכדורגל. הגיע הזמן שבתי המשפט יענישו בחומרה את הפורעים והאלימים וימנע מהם את הכניסה למגרשים. אני מחזקת את אלונה".

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מטעם מועדון בני סכנין טרם יצאה תגובה רשמית בנושא, אך התסכול הענק הורגש. "לא הצלחנו לנצח עשרה שחקנים עם כל כך הרבה מצבים, משחק כזה לא ניצחנו אז מתי ננצח? אם היה לנו מי שיבקיע שערים אולי המצב שלנו היה נראה אחרת. אנחנו מבינים את המצב והוא קשה לכולנו, נקודה רק הופכת את הסיפור לכמעט גמור". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload