בכפר כנא יצאו מאוכזבים לאחר הפסד 3-1 במגדל העמק: "התחלנו חלשים, נתאושש מהר"

כפר כנא הפסידה 3-1 למגדל העמק, בקבוצה התאכזבו מחוסר היציבות והירידה ביכולת. סבע: "הוכחנו שאנחנו יודעים להתאושש מהר מהפסדים וכך יהיה גם עכשיו".

 

לאחר שני נצחונות רצופים על טבריה ו"רובי  שפירא", יצאה אמש(שישי) הפועל כפר כנא למשחק חוץ נגד הפועל מגדל העמק במטרה לרשום עוד ניצחון ולעשות צעד נוסף שיעזור לה להבטיח מקום בפלייאוף העליון. באשר לסגל, המאמן אחמד סבע נאלץ להסתדר ללא הבלם מוחמד עבאס הפצוע ובמקומו פתח עם רוסלן קוזניצוב.


על כר הדשא, כבר בדקה ה-3' למוחמד פודי הייתה הזדמנות מהירה מצוינת כשקיבל כדור עומק בתוך הרחבה אך שלח אותו מעל השער. בדקה ה-15' כפר כנא קיבלה כדור חופשי לאחר עבירה על עודאי שלאטעה, ספואן זועבי לקח את הבעיטה  ושלח כדור חזק מחוץ לרחבה שעבר את החומה וחלף ליד השער. חלפו שתי דקות ומגדל העמק הייתה קרובה לעלות ליתרון לאחר טעות קשה של השוער עומר נחפאוי שלא הצליח להשתלט על כדור שהגיע לרגליו של שחקן מגדל העמק אביב כהן, שמקרוב בעט כדור חזק שלמזלה של כפר כנא בפעם הראשונה הגנה הצליחה להרחיק מקו השער אך הכדור שוב הגיע לאביב כהן ומתוך תיבת החמש בעט אותו שוב וגם הפעם ההגנה הרחיקה את הסכנה ומנעה שער וודאי. 

 

המומנטום החיובי של מגדל העמק נמשך ובדקה ה-31' היא הצליחה גם לעלות ליתרון. לאחר טעות בהגנת כפר כנא, הכדור הגיע שוב לאביב כהן שהצטיין בדקות אלו ובעט כדור חזק לפינה השמאלית של השוער והעלה את קבוצתו ליתרון 1-0. היתרון לא החזיק מעמד זמן רב ובדקה ה-37' כפר כנא הצליחה להשוות את התוצאה ולחזור למשחק לאחר שדודי אלישע, שנכנס במקומו של רביע אבו יונס, הגביה כדור לתוך הרחבה שם היה מוכן מוחמד פודי שהצליח להשתלט על עליו ומקרוב שלח כדור עוצמתי שהכניע את השוער עומרי אלון וקבע שוויון 1-1. 

 צילום: עובאדה אכתילאת


בדקה ה-40' מגדל העמק הצליחה שוב לנצל טעות בהגנת כפר כנא שלא הייתה במיטבה, אביב כהן קיבל כדור בתוך הרחבה ושלח אותו שטוח פנימה לתוך השער של כפר כנא אבל השופט פסל את השער בעטנת נפדל . 


שתי הקבוצות עלו למחציית השנייה במטרה לעלות ליתרון מוקדם. בדקה ה-51' שוב שער נפסל בעטנת נבדל אך הפעם בצד של כפר כנא.  בדקה ה-53' מגדל העמק שוב עלתה ליתרון, מאור סיסו הכשיל שחקן של מגדל העמק בתוך הרחבה והשופט שרק לכדור עונשיין מאחד עשר מטרים, אביב כהן דייק מהנקודה הלבנה, השלים צמד והעניק יתרון מוצדק לקבוצתו. 


בדקה ה-65' הייתה יכוה הפועל כפר כנא להשוות את התוצאה כאשר פאיק מחאמיד קיבל כדור עומק לתוך הרחבה, שלח אותו עוצמתי לעבר השער אך אלון היה עירני בין הקורות והצליח להדוף אותו לקרן. חלפו שתי דקות וכפר כנא קבלה עוד הזדמנות כשעודאי שלאעטה הגביה כדור לתוך הרחבה היישר לראשו של ראשי חמאיסי, שנכנס במקומו מאור סיסו, אך האחרון נגח מעל השער. מי שהצליחה להיות דומיננטית ומסוכנת יותר היא מגדל העמק שבדקה ה-73' הצליחה לכבוש גם את השער השלישי מרגליו של אופיק מלול שגם חתם את תוצאה המשחק 3-1 לזכותה של המארחת מגדל העמק. 
 
בכפר כנא יצאו מאוכזבים מההפסד ומהיכולת החלשה שהציגו, בתקווה לחזור למסלול הניצחונות במשחק הקשה שמצפה להם בשבוע הבא נגד המוליכה אום אל פחם.

 

מאמן הקבוצה אחמד סבע אמר בסיום: "פתחנו טוב דווקא את המשחק, היו חסרים לנו כמה שחקנים משמעותיים אבל לא אתייחס לזה. אמשיך לעודד את השחקנים שלי, הפסדנו משחק לא טוב אבל מסתכלים קדימה. אנחנו בינתיים עדיין בפלייאוף ורוצים להיות שם, עשינו סרייה טובה של ניצחונות, אנחנו קבוצה שהוכיחה שיודעת להתאושש מהר מהפסדים ומקווה שזה מה שיקרה גם עכשיו". 

 

לקראת אום אל פחם: "נתכונן כרגיל אליהם כמו לכל משחק. לצערי לפעמים לא הלך לנו עד עכשיו ולפעמים גם הלך, מקווה שהפצועים שלי יחזרו. נלך כדי לנצח ולהביא נקודות, אני עדיין באופן אישי מאמין שהמקום שלנו הוא למעלה". 

 צפו בראיון המלא של יאסר אבו אל היג'א

 

שחקן הקבוצה יאסר אבו אל היג'א הוסיף: "באנו אחרי תקופה טובה מאוד עם שני משחקים מצוינים, פתחנו היום לא טוב את המשחק. התחלנו חלשים ולא היינו טובים בהתחלה, זה הפסד קשה אבל עכשיו אין מה לעשות וכבר מסתכלים לעבר אום אל פחם אותם אנחנו רוצים לנצח".

 

על היכולת האישית שלו: "אני נהנה מאוד בכפר כנא, סבע מחזיק מאוד מהצעירים אם זה אני ועוד שחקנים נוספים שהוא משתף אותנו בכל שבוע וזה בא לידי ביטוי, אנחנו מביאים נקודות. רוצה להישאר כאן בשנתיים הקרובות לפחות ואז אחשוב הלאה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload