האדיה הודיע לשחקנים על סיום דרכו, החלטה סופית תתקבל לאחר פגישה עם ההנהלה

מאמן אכסאל הודיע לשחקנים לאחר התיקו מול בני לוד על סיום דרכו, אך טרם נאמרה המילה האחרונה בנושא ותתקיים פגישה עם הנהלת הקבוצה לצורך קבלת החלטה סופית. 

 

תקופה לא פשוטה עוברת על הפועל אכסאל, שדווקא לאחר שהיה נראה כי היא בדרך הנכונה להבטחת ההישארות, הקבוצה החלה לסבול מחוסר יציבות בתוצאות, חוסר ההצלחה ב"משחקים על שש נקודות" מול היריבות בתחתית עד אשר סיימה בתיקו 1-1 אמש(שישי) מול בני לוד והתדרדרה למקום המוביל למשחקי המבחן בו נמצאת כיום.

 

אחד הנושאים שעלו בתקופה האחרונה בקבוצה היו מעמדו של המאמן אדהם האדיה, כאשר במשחקים האחרונים נראה כי כל תוצאה עלולה להשפיע על מעמדו ואף מאחורי הקלעים נעשו לא מעט שיחות בנושא, מספר גורמים במועדון הציעו לצרף מאמן נוסף שיהיה תחתיו או במקומו וחלק נוסף תמך בהישארותו.

 

ההתפתחות בנושא הגיעה אמש מיד לאחר המשחק מול בני לוד כאשר שוחח האדיה עם שחקני הקבוצה ואמר להם כי הוא מסיים את תפקידו, שחקנים מספרים כי הבשורה לא התקבלה ברוח טובה על ידי כולם שכן חלקם הגדול מחובר מאוד למאמן. כאמור טרם נאמרה המילה האחרונה בנושא וביממה הקרובה צפויה להתקיים שיחה בין האדיה לבין הנהלת אכסאל ובה ידונו על המצב ויקבלו החלטה סופית משותפת בנוגע לעתידו.

 

צילום: עובאדה אכתילאת

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload