עמדה בלחץ: כפר קאסם ניצחה את אזור ושמרה על הפער בפסגה, חתוכה נפגע ופונה לביה"ח

כפר קאסם ניצחה 3-0 את הפועל אזור ושמרה על הפער בפסגה לשבוע נוסף, חתוכה סבל מזעזוע מוח קל לאחר שפונה לביה"ח במהלך המשחק. ירדן כהן: "עשינו את העבודה שלנו, מקדישים את הניצחון לצליל חתוכה השוער שלנו". אלון סולטאן: "כל עוד הכח מנצחים אנחנו נמשיך לנצח".

לאחר הניצחון בשבוע שעבר ובידיעה שסגניתה הכח רמת גן ניצחה ערב קודם לכן והשוותה את מאזן הנקודות באופן זמני, בכפר קאסם ידעו כי עליהם לצאת עם מלוא הנקודות מהמפגש הביתי מול הפועל אזור בכדי להותיר את פער שלוש הנקודות בעינו ולהמשיך שבוע נוסף בפסגה. על כר הדשא, המחצית הראשונה לא הייתה פשוטה עבור חניכיו של איסמעיל עאמר שהתקשו מאוד מול האורחת שהסתגרה.

אם לא די בכך, בקבוצה התמודדו עם מכה קשה על סף סיום המחצית כאשר שוער הקבוצה צליל חתוכה נפגע בראשו בעת יציאה לאחד הכדורים, איבד את הכרתו והכניס לחץ ביציעים למשך מספר דקות. בהמשך פונה חתוכה לביה"ח שם קיבל טיפול רפואי וההערכה היא כי סבל מזעזוע מוח, כמו כן נציגי הקבוצה מיהרו לבקרו וללוות אותו במהלך קבלת הטיפול הרפואי.

חתוכה והביקור שקיבל בביה"ח

צילום: ראמזי בדיר

אל המחצית השנייה עלו שחקני כפר קאסם אחרת לחלוטין או יותר נכון כפי שהתרגלנו לראות אותם בהיבט היכולת. בדקה ה-47' ירדן כהן פרץ מאגף שמאל ושלח רוחב אל ראשו של יוסי אסייג שנגח לפינה הרחוקה והצליח להכניע את השוער וקבע 1-0 לקבוצתו. בדקה ה-66' כפר קאסם יצאה להתקפת מעבר מהירה כאשר איתי אלקסלסי חטף כדור ומסר ליוסי אסייג, שחזר לאחור ושלח כדור עומק לעברו של ירדן כהן שמצא את עצמו מול שוער אזור יוסי שקל ודחק את הכדור לפינה הרחוקה והעלה את כפר קאסם ליתרון כפול ומוצדק.

בדקה ה-90' קשרה המצוין של כפר קאסם סאמח מרעב הגביה כדור קרן מסוכן שיצר ערבוביה בתוך הרחבה ובסופו של דבר הכדור הגיע לגיא גומברג שדחק את הכדור פנימה וקבע את תוצאת המשחק 3-0 בסיום שהעניקה לכפר קאסם שבוע נוסף בפער שלוש נקודות בפסגה.

מאמן הקבוצה איסמעיל עאמר אמר בסיום: "במחצית הראשונה היה לנו קשה וידענו שכך יהיה מול קבוצה שבאה להסתגר, ידענו שנצטרך להיות סבלניים וראינו את זה כשהבקענו את השער הראשון הגיעו השניים הנוספים ועוד מצבים אחד על אחד שהחמצנו והכל נפתח. אני שמח על המחצית השנייה יותר מהראשונה, שם עשינו את העבודה כמו שצריך".

על המשך העונה: "המשך הדרך תלוי רק בשחקנים, יכולים לעשות עוד את הניצחונות הדרושים ברצף ונעשה הכל בכדי לעשות את זה. נעשה את הכל בכדי לנצח את כפ"ס במשחק הבא ומאמין ששמשון קבוצה טובה וחזקה שתעצור את הכח מולה היא משחקת".

על הפציעה של חתוכה: "מאחלים לו החלמה מהירה ושיחזור אלינו כמה שיותר מהר, אנחנו אוהבים אותו מאוד ורוצים אותו איתנו".

לסיכום התייחס לקהל המקומי: "הוא דוחף אותנו גם ברגעים הקשים, נותן לכולנו מוטיבציה. כשהם דוחפים אותנו אנחנו מצליחים, שימשיכו כך. לא נשאר הרבה ולא נאכזב אותם בסוף העונה".

שחקן הקבוצה אלון סולטן התייחס גם הוא: "מחצית ראשונה לא הגענו למספיק מצבים, במחצית השנייה היינו טובים יותר, שמחנו שכבשנו מוקדם והמשחק כבר נפתח. השחקנים פה מספיק מנוסים ומבינים שלא היינו טובים בחצי הראשון. מתחילת העונה אמרנו שהמטרה העיקרית היא לעלות ליגה ושמח שעד עכשיו אנחנו עומדים במטרה ומקווה שנמשיך ככה, הכי חשוב לשמור על הבית. כל עוד הכח מנצחים אנחנו נמשיך לנצח".

צילום וראיון: ראמי עאמר

שחקן הקבוצה ירדן כהן הוסיף: "היה המון לחץ במחצית הראשונה, באנו בידיעה שאנחנו חייבים לנצח והיריבה הסתגרה. ידענו שכשהשער הראשון יגיע יגיעו עוד שלושה, אנחנו שחקנים בוגרים ומול הקהל עשינו את העבודה שלנו. מקדישים את הניצחון לשוער שלנו צליל חתוכה שנפצע".

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות