כפר קאסם שמרה על הפער בפסגה לאחר ניצחון על קביליו יפו

שומרת על דריכות: כפר קאסם ניצחה 2-0 את יפו ושמרה על פער שלוש הנקודות מהכח בפסגה.

לאחר שהודחה ממפעל המדינה על ידי הפועל חדרה בגומלין רבע הגמר שנערך השבוע, פגשה אמש(שני) מ.ס כפר קאסם במגרשה הביתי את מכבי קבילו יפו בידיעה שהכח רמת גן הנושפת בעורפה ניצחה במשחקי המחזור שנערכו בסוף השבוע ועל מנת לשמור על פער בפסגה עליה לנצח ולצאת עם שלוש הנקודות.

המאמן אסמעיל עאמר ביצע שינוי אחד מההרכב שפתח במשחק הגביע כשפתח עם ירדן כהן במקומו של גיא גומברג. על כר הדשא, שער היתרון של כפר קאסם הגיע על סף סיום המחצית הראשונה כאשר סאמח מרעב הגביה כדור קרן לתוך הרחבה ובן בנימין שהיה מוכן נגח פנימה לתוך הרשת והעלה קבוצתן ליתרון 1-0 עם הירידה להפסקה.

שחקני כפר קאסם חוגגים

צילום: רמזי בדיר

במחצית השנייה נאלץ המאמן אסמעיל עאמר לבצע שני חילופים כפויים כאשר המגנים שלו איהם איבדאח ובן כואז נפצעו והכניס במקומם את גיא גומברג ושחקן הנוער מגדאד בדוי. בדקה ה-67' כפר קאסם קיבלה הזדמנות בכדור חופשי לאחר עבירה על מגדאד בדוי וסאמח מרעב לקח את הבעיטה, שלח את הכדור לתוך הרחבה עד שהגיע לאוהד אדלשטיין והגנת יפו הצליחה להרחיק, אך למקום הלא נכון ואלון סולטן הצליח להשתלט על הכדור ושלח אותו בעוצמה פנימה, מה שהכפיל את היתרון למוליכת הטבלה ששמרה על התוצאה 2-0 עד לסיום ובכך גם על תואר המוליכה ופער שלוש הנקודות מהכח רמת גן.

בכפר קאסם חגגו את הניצחון שהוכיח כי גם בעומס משחקים הצליחה לשמור על דריכות גבוהה ולגבור על יריבה לא פשוטה כאשר כעת בעקבות ההדחה מהגביע, כל פניה של הקבוצה מועדות לעבר משחקי הליגה ממנה היא רוצה להיפרד בתום העונה.

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות