סכנין לא הצליחה לצמצם פערים בתחתית לאחר הפסד למכבי חיפה

חזרה אחורה: בני סכנין הפסידה 2-0 למכבי חיפה. אזולאי הוחזר לסגל בדקות האחרונות לאחר חשש מבדיקת חומרים אסורים. תסכול בקבוצה: "לא ידענו לנצל מצבים ושילמנו על זה". 

 

לאחר הניצחון על בני יהודה, בסכנין קיוו לרשום אמש(שבת) תוצאה חיובית שתיתן להם דחיפה ענקית להמשך מאבקי ההישרדות ותצליח אף לצמצם פער מאחת היריבות השכנות בסמוך לקו האדום. בהיבט ההרכב, החליט דרסיליה להפתיע ולעלות עם עלי עותצמאן בתפקיד הכנף ואת מרון גנטוס להציב בתפקיד המגן, כל זאת במטרה לסגור היטב את הקשר כרים פריי הטורקי שהטריד מאוד את אנשי הצוות של סכנין. 

 

בנוסף, דרמה התחוללה בדקות המשחק הראשונות סביב שלומי אזולאי, שבעקבות נוכחותו של צוות בדיקת החומרים האסורים באצטדיון הודיע כי נטל כדור ככל הנראה נגד שפעת, מה שהוביל לכך שבעקבות החשש החלוץ כבר הוצא מהסגל אך לאחר בדיקה מעמיקה יותר הוחלט כי טווח הזמנים וסוג החומר מאפשרים לו לשחק והוא הוחזר אליו דקות בודדות לפני השריקה.

 היה בלב הסערה. אזולאי

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על כר הדשא, מי שידה הייתה על העליונה הייתה מכבי חיפה הן בשליטה והן בכמות המצבים אותם הצליחה לנצל כראוי דקה ה-29' כאשר פריי התורכי שלח כדור קרן שדרך ירדן שועה הגיע למנדז'ק ונכנס פנימה. בדקה ה-40' סכנין כמעט וספגה מכה נוספת לקראת הירידה להפסקה כאשר מארון גנטוס הכשיל את שועה ברחבה ונשרק פנדל לטובת הירוקים, אך למזלה של סכנין מחמוד קנדיל שעל אף פציעה שספג וכאבים מהם סבל בצוואר ובכתף, היה במשחק מצוין ואף עצר את הבעיטה של רוקאביצה מהנקודה הלבנה. 

 

המחצית השנייה נפתחה דומה לראשונה אך ניתן להגיד שסכנין במהלכה הגיעה ליותר מצבים, רובים מבעיטות חופשיות במצב נייח או ניסיונות מחוץ לרחבה אך אף אחד מהם לא נוצל היטב לכדי שער מצמק ובדקה ה-79' הסיפור העצוב של סכנין כבר נחתם כאשר רוקאביצה השתלט על כדור חוזר מקנדיל אותו בעט לראשונה וייסמן ובכך הכפיל את היתרון של הירוקים וחתם את תוצאת המשחק 2-0 לזכותם. 

 

תסכול גדות ניכר בסכנין עם שריקת הסיום, בקבוצה הביעו אכזבה רבה מחוסר ניצול המצבים אליהם כן הצליחה להגיע הקבוצה והיו מתוסכלים מ"החזרה אחורה" מבחינת היכולת של חוליית ההגנה שהותירה שוב ושוב את קנדיל הפצוע חשוף למצבים מסוכנים של החיפאים. בנוסף, בקבוצה יקוו לא לקבל בשורות מרות בעניינו של שלומי אזולאי בעוד כחודש מאחר והוא היה זה שגם נבדק על ידי צוות החומרים האסורים לבצע את הבדיקה בסיום. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload