חזרה לעצמה: ניצחון שני ברציפות לכפר כנא שהביסה את עירוני טבריה, אחמד אעמר הורחק

 

על אף שנותרה בעשרה שחקנים לאור הרחקתו של אחמד אעמר, כפר כנא הביסה 4-2 את עירוני טבריה: פאיק מחאמיד הצטיין עם צמד, פודי ושלעאטה הוסיפו שערים משלהם. פאיק מחאמיד: "הדרך היא למעלה לפלייאוף וזה תלוי רק בנו, שמח שחזרתי וכבשתי". 

 

לאחר הניצחון על הפועל "רובי שפירא" חיפה במחזור האחרון, בכפר כנא רצו להוכיח כי לא מדובר בהבלחה והם אכן הותירו את המשבר המקצועי ורצף המשחקים ללא ניצחון מאחוריהם ואכן כך התרחש היום במגרש של הקבוצה מעיר הכנרת. על כר הדשא, כפר כנא באה מוכנה לסגור עניין וכבר בדקה ה-10' מאור סיסו שלח כדור ארוך שהגיע עד לידי השוער, שהדף לא טוב והכדור החוזר הגיע היישר לרגליו של מוחמד פודי שבנגיעה שלח אותו פנימה וקבע יתרון מהיר לאורחים.

 שחקני הקבוצות במהלך המשחק

 

 

חלפו תשע דקות בלבד משער היתרון הראשון והפועל כפר כנא הצליחה להכפיל את התוצאה עם שער של עודאי שלעטאטה שקבע יתרון 2-0 לקבוצתו בירידה להפסקה. עם פתיחת המחצית השנייה כפר כנא הצליחה להמשיך במומנטום כאשר ספואן זועבי, מוחמד פודי ופאיק מחאמיד השלימו מהלך משולש שהניב את השער השלישי במשחק לרשתו של שוערה השני של טבריה אלירן גבאי שהחליף את עדי תדמור החולה. זועבי החל את המהלך כשהעביר את המסירה למחאמיד שהיה על סף הרחבה, האחרון השלים דאבל פס עם פודי ובסיום מתוך הרחבה שלח את הכדור פנימה וקבע 3-0 לזכות כפר כנא.

 

אילן סויסה ניסה להגיב למה שראה על כר הדשא ומיד לאחר השער ביצע חילוף כשהכניס את ניסן רביבו במקומו של אהוד מערבי. אלו היו הדקות הקריטיות ביותר של טבריה שהצליחה גם לצמק בדיוק באותו הזמן את התוצאה משער שכבש ים צדוק וזו לא הייתה המילה האחרונה שנאמרה מצד הטבריינים ובדקה ה-51' ביצע אחמד אעמר עבירה על סף הרחבה שהובילה להרחקתו ולבעיטת עונשין על סף הרחבה עבור המארחים אותה לקח חן ידען ולמזלה של כפר כנא שנותרה שבעשרה שחקנים הכדור שלו הורחק לקרן ממנה לא יצא דבר, אך לרוע מזלה זה לא היה סוף המהלך והכדור הורחק לקרן נוספת שאת הכדור שלשח ממנה הדף בפעם הראשונה עומר נחפאוי אך לא מספיק טוב ועל הכדור החוזר שלו השתלט עבד ג'בארין והצליח לצמק את התוצאה ל3-2 בין הקבוצות. 

 שחקני כפר כנא חוגגים

 

התחושה של שוויון הייתה באוויר אלו היו הדקות של טבריה שפעם אחר פעם ניסתה לשלוח כדורים מסוכנים לעבר שערה של כפר כנא, בפעם הראשונה חן ידען שלח מחוץ לרחבה בעיטה שטוחה שחלפה סמוך מאוד לקורה ולאחריו נגיחה של עבד ג'בארין נעצרה על ידי נחפאוי ונגיחה נוספת מקרן חלפה סמוך לקורה בשנית. דווקא לאחר מטח ההזדמנויות של טבריה, כפר כנא הצליחה להיות זו שידה על העליונה על אף החיסרון המספרי ופאיק מחמאמיד ממצטייני המשחק הצליח שוב לכבוש כאשר נגח פנימה כדור קרן ששלח ספואן זועבי מלך הבישולים של הקבוצה.

 

טבריה ניסתה להגיב בדקות האחרונות, סאקר שאקר נכנס בכדי לנסות ולהציל את המערה וניסן רביבו ניסה לנצל הזדמנויות כששלח כדור עוצמתי שחזר מקרן לעבר השער ושלח בעיטה חופשית מצוינת אך פעמיים נהדף אצל נחפאוי שרשם הצלות גדולות. מנגד, גם ראדי חמאייסי נכנס למערכה בצד האורח אך אף אחד מהם לא הצליח להשפיע על תוצאת המשחק שנחתמה 4-2 לזכות האורחים מכפר כנא שהשלימו ניצחון שני רצוף. בשורה משמחת נוספת עבור כפר כנא היא שהקבוצה קיבלה בחזרה את מוחמד קנוואתי ששב לסגל מפציעה ארוכה וניתוח שעבר בכתפו, וצפוי להשתלב בהדרגה בחזרה במשחקי הקבוצה בקרוב. 

 פאיק מחאמיד ואחמד סבע

 

 

כובש הצמד פאיק מחאמיד אמר בסיום: "היה משחק קשה וכל אחד מאיתנו נתן מעל מאה אחוז מעצמו וזה התגשם בעשרים וניצחון והדרך היא למעלה לפלייאוף העליון בעזרת השם. אחמד סבע מאמן טוב מאוד שעובד בעיקר גם איתנו החלוצים ובכלל טקטית עם הקבוצה וזה מתגשם בניצחונות. היינו בתחתית ותראו איפה אנחנו היום, מרגישים שצפוף במאבק על הפלייאוף אבל זה תלוי רק בנו ואם נסתכל רק על עצמנו נשיג את המטרה".

 

על תקופתו האישית וחזרתו להרכב: "אחרי המשחק של באקה נפצעתי וסבלתי מנקע בקרסול ועכשיו חזרתי בשעה טובה וגם כבשתי". 

 

על העניין הכספי שעלה בכותרות לאחרונה בעניין הקבוצה: "לא נתייחס לזה מעבר לכך שאני אגיד שאנחנו סומכים על ההנהלה שתסדר את זה וזה יסתדר". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload