בכאוכב מרוצים מהשינוי תחת אבו רקיק ולא פוסלים פלייאוף, שיבל יחזור לשער מול אום אל פחם

בכאוכב מרוצים מרצף הניצחונות תחת אבו רקיק: "נשמח להיות בפלייאוף העליון". שיבל יחזור לשער מול האקסית אום אל פחם, במשחק שייערך ביום שני באצטדיון דוחא. 

 

לאחר הניצחון השלישי ברציפות שרשמה הקבוצה במגדל העמק בשישי האחרון, בכאוכב מאוד מרוצים מהשיפור המשמעותי שנעשה בקבוצה ובכמות כיבושי השערים כאשר הקבוצה כבשה לפחות שני שערים בכל משחק, כל זאת ללא חלוץ מטרה טבעי. בנוסף, מי שהשפיעו מאוד על המשחקים האחרונים הם הקשרים עבד מורג'אן וגל אלקנתי ש"פרצו" מחדש תחת אבו רקיק והפכו לשובר שוויון בקבוצה. 

 

בצד המקצועי, בקבוצה נערכים למפגש שיתקיים ביום שני הקרוב(19:30) באצטדיון דוחא, החלטה שנחתמה סופית רק בימים האחרונים לאחר דין ודברים בין ההתאחדות לכדורגל, הקבוצה ומשטרת ישראל. כאמור בקבוצה מצפים לכמויות גדולות של קהל משני המחנות. מי שצפוי לחזור לעמוד בין הקורות לאחר שביצע עונש הרחקה הוא אקס המוליכה אום אל פחם אחמד שיבל. 

 

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

השוער המחליף בילאל חמד שעמד במקומו של שיבל בין הקורות במשחק האחרון, סיכם את ההתמודדות: "אמנם היה משחק קשה אבל טוב בשבילנו הכי חשוב שלקחנו את הנקודות. אני מקדיש את הניצחון לקבוצה שלי למשפחה שלי ולעבד מורג'אן ביום הולדתו שנלחם למען הנקודות. מבחינה אישית היה לימשחק מצוין, הגעתי מוכן וג'עפר בדראן הכין אותי מצוין וערך לי שיחות אמר ליש אני יכול להוכיח מה אני שווה וברוך השם הוכחתי מה אני שווה. אמנם אני שוער שני אבל בכדורגל הכל יכול לקרות וצריך להיות מוכן לכל דבר". 

 

על ההיכרות עם המאמן המוצלח אבו רקיק: "אני מכיר את אבו רקייק מעברי בשפרעם שיחקתי תחתיו כמה משחקים, רוצה להמשיך עכשיו במומנטום שלי ואמשיך לעבוד". 

 צפו בראיונות המלאים של בילאל חמאד ונביל עלי

 

 

קפטן הקבוצה נביל עלי הוסיף: "שיחקנו משחק טוב נגד קבוצה מצוינת ועקשנית. היה לנו מזל בסוף והבקענו שני שערים, אני לוקח מהמשחק הזה את ההקרב, המשמעת, העמיד הנכונה וכמובן הניצחון. המגרש של מגדל העמק מוכר כמגרש אחד הקשים בליגה. שחקנים הקריבו פה את עצמם ונתנו הכל". 

 

על המטרות להמשך העונה: "פלייאוף עליון? אמרתי את זה בעבר ואגיד שוב, אנחו משחקים ממשחק למשחק ובכל פעם מקווים לנצח. אם יגיע הפלייאוף העליון אנחנו נשמח ואם לא נסתפק בהישארות בליגה בכבוד". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload