ליגה ב': כפר מנדא השתוותה לטמרה במאבק המשולש במחוז צפון א', במחוז המקביל דבורייה איבדה נקודות

ליגה ב' צפון: דבורייה איבדה נקודות לאחר תיקו מול ריינה, ערערה ניצחה את טירת כרמל והתקרבה למוליכה. במחוז המקביל כפר מנדא ניצחה את בועיינה והשתוותה למכבי טמרה במאבק המשולש על כרטיס העלייה לליגה א' צפון. 

 

השבוע הסתיים מחזור נוסף בליגות ב' צפון שסיפק לא מעט דרמות ותוצאות קריטיות להמשך העונה. במחוז צפון א' מכבי שפרעם לא הופיעה למשחקה בכאבול ולמעשה הבטיחה באופן סופי את נשירתה לליגה ג', ללא ספק עונה עצובה מבחינה ספורטיבית לעיר שפרעם. מג'ד אל כרום לא שיחקה השבוע בשל התפרקותה של עראבה ובצפון ב' פרדייס ואיחוד בני בקה נחו השבוע.

 

הפועל אחווה כפר מנדא 0-2 הפועל בועיינה

לעיני כאלף אוהדים, האצטדיון העירוני בכפר מנדא אירח בשבת האחרונה את הקרב האחרון בין הצלעות שמרכיבות את השלישייה הראשונה כשכפר מנדא אירחה את הפועל בועיינה שמקדימה אותה בשתי נקודות. מבחינת הסגל, כפר מנדא נאלצה להתמודד ללא הקשר המורחק עסאף עבד אלחמיד ואילו בועיינה נאלצה להתמודד ללא שאדי חמודה הפצוע ועג' סולימאן המורחק.

 

בועיינה קיבלה הזדמנות נהדרת לעלות ראשונה על לוח התוצאות כשקיבלה כדור עונשין מ-11 מטרים אך ג'וני סבע שניגש לבעיטה, בעט לידיו של השוער בהאא דיאב. כחמש דקות לפני השריקה למחצית קיבלה מנדא בעיטת עונשין מהנקודה הלבנה אליה ניגש הקשר הוותיק יניב דרעי שכבש והעלה את מנדא ליתרון 1-0. במחצית השנייה בועיינה ניסתה לחזור למשחק אבל החלוץ מוחמד אבו ריא הצליח לכבוש את שערו ה-18 העונה ולהעניק את הניצחון לכפר מנדא שניצבת לה במקום בראשון בצוותא עם מכבי טמרה, ששיחקה משחק אחד פחות.

 

מכבי נחף 3-1 הפועל בני ממבע הגליל והגולן

לאחר שברביעי חזרה לנצח ושברה בצורת של תשעה משחקים, יצאה בני ממבע למשחק חוץ לא פשוט מול מכבי בני נחף שנואשת לנקודות שירחיקו אותה לחוף מבטחים. על כר הדשא, ממב"ע השכילה לנצח מצמד שערים של עאמר אבו גבל ועוד שער של אייהם זהוה.

 שחקני בני ממב"ע

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע גולן

 

מכבי ירכא 4-0 מכבי טמרה

עם העיניים למתרחש בירכא והאוזניים למתרחש בכפר מנדא, חיפשה מכבי טמרה ניצחון חוץ מול ירכא שמצידה מחפשת לברוח מהמאבקים נגד משחק המבחן. למעשה, מדובר במשחק דרבי עבור המאמן רושדי סובח שמלבד היותו תושב טמרה הוא גם זה שהעלה אותה ליגה בשנה שעברה ואפילו הספיק לפתוח את העונה במדיה לפני שעזב אותה במחזורים הראשונים של העונה, על כר הדשא זה נגמר בנוק אאוט אדיר לטמרה משערים של וויאם גאליה, מוחמד נזאל, אחמד חגיר ומוחמד אבו אלהיגא.

 

צעירי כפר כנא 1-0 סקציה מעלות

בקרב על שש נקודות אירחה כפר כנא שרוצה להמשיך עם המומנטום החיובי אחרי הניצחון על נחף, את הסקציה מעלות שחיפשה ניצחון שיקרב אותה צעד נוסף לחמישייה הראשונה. על כר הדשא, שער יחיד של איתן אדרי הכריע את ההתמודדות לטובת חניכיו של סואן ממעלות.

 

אחי עכו 2-3 אלנהדה נצרת

הקרב המרכזי של התחתית נערך בשישי באצטדיון טוטו עכו כשאחי המקומית אירחה את אלנהדה נצרת כשנקודה אחת מפרידה בין שתי הקבוצות ערב המחזור, במחצית הראשונה הייתה זו דווקא האורחת מנצרת שעלתה ליתרון מרגלי מוחמד שחברי יתרון שנשמר עד אמצע השנייה ואז חאלד כליב ופאהד חסון הצליחו להפוך את התוצאה לעכו, סאלח חסן הצליח להשוות לאלנהדה, אבל אקורד הסיום היה שייך לראפת איברהים שהצליח לכבוש ולהעניק את הניצחון לעכו

 

במשחק נוסף ניצחה בית"ר נהריה את צעירי טמרה בתוצאה 2-0 משערים של איציק זעפרני ואליאס חורי. 

 

ליגה ב' צפון ב'

מכבי בני ריינה 1-1 הפועל דבוריה

במשחק המרכזי של המחזור יצאה המוליכה מדבוריה למשחק חוץ לא קל מול ריינה שמחפשת לשמור על מיקומה בפלייאוף העליון. זה התחיל טוב מבחינתה של דבוריה כשאסעד עמאשה העלה אותה ליתרון מהנקודה הלבנה, אלא שלאשרף עתאמלה הייתה המילה האחרונה במשחק כשהצליח להשוות עם שער לזכות ריינה שגם תיקו שבעקבותיו ערערה חוזרת למאבק הישיר על העלייה כשכעת הפער עומד על שש נקודות ומשחק אחד פחות לערערה.

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

הפועל טירת הכרמל 2-1 הפועל בני ערערה

ערערה עדיין לא ויתרה על החלום לעלייה הישירה והשבוע יצאה למשחק חוץ לא פשוט מול טירת הכרמל שמחפשת להיכנס לפליאוף העליון. ינון ברקוביץ העלה ראשון את טירה ליתרון ,עותמאן גראבה הצליח לאזן ועמוק בתוך תוספת הזמן הצליח אחמד יונס לדייק מהנקודה הלבנה ולקבוע ניצחון חוץ חשוב לערערה, שיום למחרת קיבלה את הבשורה המשמחת בדבר אבדן הנקודות של דבוריה, מה שהחזיר להם את התקווה לעלייה ממקום ראשון.

 

מכבי איכסאל 2-0 הפועל סנדלה גלבוע

סנדלה גלבוע שעדיין נאבקת על הפליאוף העליון, יצאה למשחק חוץ מול איכסאל שהתרחקה משמעותית מכל המאבקים ומחכה שהעונה תסתיים. על כר הדשא, סנדלה הצליחה לנצח משערים של עמית מלכה ומחמוד זרעיני.

 

הפועל דליית אל כרמל 3-2 הפועל בני מוסמוס

נועלת הטבלה דלייה אל כרמל שספגה הפסד לא פשוט מול בית שאן, חיפשה ניצחון ביתי מול בני מוסמוס של המאמן נסים אגבאריה שאחרי שסיימה את מאבקיה העונה, נותר לה רק לנסות ולהכשיר כמה שיותר שחקני בית שיהוו בסיס לשנים הבאות בליגה. זה התחיל טוב מבחינתה של דליה כשעלי עטארייה העלה אותה ליתרון, מוחמד אגבאריה השווה למוסמוס ואיימן אבו סאלח החזיר את היתרון לדלייה, אך מוסמוס הצליחה להפוך את התוצאה מרגלי היית'ם מחאג'נה וחוסאם אגאריה.

 

מכבי אחמד נוג'ידאת 1-3 הפועל רמות מנשה

מכבי נוג'ידאת עדיין לא וויתרה על החלום להתברג בפלייאוף העליון והשבוע אירחה את רמות מנשה שזקוקה לנקודות שירחיקו אותה מהתחתית, דווקא מנשה היא זו שעלתה ראשונה על הלוח מרגלי ארז יוסף, אבל במחצית השנייה נוגידאת הצליחה להפוך את התוצאה ולנצח משערים של מוחמד זועבי (צמד) וטאהא זובידאת.

 

במשחק נוסף נפרדו כפר קרע והפועל בית שאן בתיקו ללא שערים.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload