באחי נצרת מרוצים מהחזרה למסלול הניצחונות מול הפועל פ"ת, שחקני הרכש זכו למחמאות

באחי נצרת מרוצים מהניצחון על הפועל פתח תקווה: "מקווים להמשיך ככה ולברוח כמה שיותר מהתחתית, עכשיו צריכים המשכיות". שחקני הרכש אלון בוזורגי ועלי כנאנה שהגיעו בינואר והכריעו את המשחק זכו למחמאות.

 

לאחר ההפסד להפועל רמת גן שקטע את רצף שני הניצחונות הרצופים שרשמה לראשונה העונה אחי נצרת, בקבוצה רצו לחזור למסלול הניצחונות ולנסות לייצר את המומנטום החיובי מחדש ובכך לברוח מהתחתית הבוערת של הליגה הלאומית. באחי ידעו שמצפה להם משחק לא קל מול הפועל פתח תקווה שנאבקת כדי לברוח מהתחתית ומהקו האדום וזקוקה לכל נקודה שתסייע לה לעשות זאת. 

 

באשר לסגל הקבוצה, באחי נצרת קיבלו בשורה חיובית יממה לפני ההתמודדות על כך שקאסיו פרננדס חוזר מהיעדרות ארוכה בעקבות פציעה והוא אף נכלל בהרכב. כמו כן נכלל באחד עשר הפותחים לראשונה הרכש החדש עלי כנאנה. מנגד, נאלצו להתמודד ללא ספואן חילו ואכרם שריח אשר מרצים עונשי הרחקת צהובים וכרטיס אדום זכר להפסד מול ר"ג.

נאלצו להסתדר בלעדיו. שריח

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על כר הדשא, השער הראשון הגיע בדקה ה-32' כאשר עלי כנאנה דחק פנימה את הכדור החוזר שהדף אלון לאחר שננגח אליו מקרן. שתי דקות בלבד פתיחת המחצית השנייה הצליחה אחי נצרת אף, להכפיל את היתרון כאשר גם על השער השני היה אחראי שחקן רכש חדש וזהו אלון בוזורגי שכבש את שערו הרביעי בשלושה משחקים ברציפות במדי הקבוצה. בדקה ה-60' הצליחה הפועל פתח תקווה לייצר מעט דרמה ומתח כשכבשה שער מצמק, אך מי שיצאה המנצחת הגדולה מההתמודדות הזו היא אחי נצרת שהצליחה לטפס לעבר המקום ה-11 ולהתרחק עוד קצת מהתחתית. 

 

 

באחי נצרת יצאו מרוצים מאוד מהחזרה למסלול הניצחונות, מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר סיפר על התחושות: "אנחנו נמצאים בתקופה טובה, צברנו שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים ומקווים להמשיך ככה ולברוח כמה שיותר מהתחתית זו המטרה. אם אפילו יהיה לנו סיכוי קטן להילחם על הפלייאוף העליון הלוואי". 

 

אחמד ג'אבר

צילום: נזיה סולטאן

 


על ההשתלבות הטובה של שחקני הרכש: "רואים שהרכש משדרג אותנו וגם שחקני הקבוצה הקודמים במגמת עלייה. שחקני הרכש עושים דברים נפלאים, עלי חטיב, בוזורגי ועלי כנאנה שהיה בורג חשוב בניצחון על פ"ת. סה"כ אנחנו מאוד מרוצים, בדרך כלל אומרים שבינואר קשה מאוד להשיג שחקנים ואנחנו פגענו בשלושה. מקווים להמשיך ככה גם ביום שני נגד קטמון, המשכיות זה שם המשחק ואם לא נעשה את זה לא עשינו כלום". 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload