לפרוטוקול בלבד: מכבי ת"א עלתה לחצי הגמר לאחר תיקו מאופס מול סכנין

תיקו ללא שערים בין סכנין למכבי ת"א בגומלין רבע גמר הגביע ומשחק "לפרוטוקול בלבד". דרסיליה כבר חושב על הליגה: "אנחנו למטה וחייבים לנצח כל משחק, נעשה את המקסימום כדי להישאר".

לאחר שהובסה 4:1 במשחק רבע הגמר הראשון, פגשה בשנית בני סכנין את מכבי תל אביב באצטדיון נתניה למשחק גומלין רבע גמר הגביע, שעל פניו היה "לפרוטוקול בלבד" בעוד הקבוצה שנקלעה לבור גדול במשחק רבע הגמר הראשון מרוכזת בשיא מאבקי ההישרדות בתחתית הטבלה במסגרת הליגה ובהתחשב בכך גם העניקה מנוחה למספר בלתי מבוטל של שחקני הרכב דומיננטיים בהם השוער מחמוד קנדיל, מהראן ראדי, שלומי אזולאי, איהאב גנאים, חאלד חלאילה והבלם אלבן פנישי. מנגד, מי שקיבלו קרדיט בין אחד עשר הפותחים הם השוער מתן עמבר, השחקן הצעיר בהג'ת בשיר, איהאב שאמי, אוסמה חלאילה ועלי אבו ריא.

על כר הדשא, זהו לא היה מהמשחקים הטובים של מכבי ת"א שראינו העונה אך בכל זאת מספר מצבים קורצים של ארון שוינפלד, אבי ריקן ויונתן כהן נעצרו על ידי עמבר שרשם הופעה טובה בין הקורות. כהן, שהיה הבולט מבין בשורות הצהובים על כר הדשא, גם ספג את הכרטיס האדום המוקדם כבר בדקה ה-40' לאחר שספג צהוב שני על עבירה שהתווסף לדיבורים מיותרים עם שופט המשחק קודם לכן והוביל לכך שהאלופה שבדרך נותרה בעשרה שחקנים.

סכנין לא הצליחה לנצל את היתרון המספרי שלה ולכבוש אף לא שער אחד הערב באצטדיון נתניה. בעשרים הדקות הראשונות של המחצית השנייה אף נכנסו לכר הדשא איהאב גנאים, מוחמד חלאילה הצעיר וחסן חילו להופעת בכורה אך גם הם לא הצליחו להשפיע על המשחק ובני סכנין אמנם ידעה שהסיכוי לעשות סנסציה מול הקבוצה הטובה בליגה הוא קלוש למדי, אך לפחות יכולה להיות מרוצה שמשחק שני ברציפות מולה היא שומרת על שער נקי וללא הפסד.

גיאורגי דרסיליה

בפועל, פניה של בני סכנין היו וימשיכו לפנות לעבר הליגה שם מצפה לה משחק לא קל כבר בשבת הקרובה מול מכבי חיפה בסמי עופר והיא נמצאת בזמן קריטי בו מטלטלת בין הישרדות לירידה לליגה השנייה ממנה היא רוצה להינצל.

המאמן גיאורגי דרסיליה אמר בסיום המשחק: "היינו צריכים יותר ללחוץ קדימה כשמכבי תל אביב היו בעשרה שחקנים, אבל זה כדורגל קורה ועכשיו הולכים קדימה, מכבי תל אביב הקבוצה הטובה ביותר בליגה ואין מה לעשות ניסינו ולא הצלחנו".

על הצ'אנס שקיבלו לא מעט שחקנים בהרכב הערב אמר: "הרבה צעירים שיחקו כל אחד קיבל צ'אנס היום. צריכים זמן, ראינו שאנחנו יכולים לשחק כדורגל היום רק צריך זמן, אנחנו למטה וחייבים עכשיו לנצח כל משחק. יש משחק קשה מול מכבי חיפה ועושים הכל בשביל להצליח. אנחנו עושים את המקסימום".

#בניסכנין

כתבות נוספות