באום אל פחם חגגו את הגדלת הפער בפסגה. בן לולו: "עשינו צעד משמעותי, אנחנו נותנים הכל על המגרש"

אום אל פחם חגגה בענק את הניצחון על הגלבוע ומרגישה קרובה מתמיד לליגה הלאומית. כובש ומבשל שני השערים משה בן לולו: "עשינו צעד משמעותי, מרגישים שהגשמת המטרה מתקרבת. אנחנו נותנים את הכל על המגרש". 

 

אום אל פחם מתרחקת לא רק מהמקום השני אלא גם מליגה א' לאחר שעשתה צעד משמעותי אמש(שבת) לעבר הליגה הלאומית בזכות ניצחון ביתי על אסי גלבוע. כ-4500 אוהדים הגיעו אמש לאצטדיון השלום באום אל פחם בכדי לעודד את קבוצתם שאמנם הציגה משחק בינוני ללא מצבים רבים, אך שניים מהם הספיקו בכדי להכריע את ההתמודדות.

 

בדקה ה-40' היה זה משה בן לולו שבמבצע מצוין עבר את שחקני אסי גלבוע ממרחק של כ-25 מטרים שלח כדור שטוח שנכנס היישר לתוך הרשת של האורחים וקבע יתרון 1-0 לזכות קבוצתו. בדקה ה-80' שוב בן לולו שהצטיין שלח כדור עומק נפלא לקראקרה וצ'יפ קטן מעל השוער הכפיל את היתרון וקבע 2-0 לזכות אום אל פחם ונשמר גם עד לסיום. 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין


עם השריקה האחרונה החלו חגיגות ביציעים ועל כר הדשא, ביציאה מהאצטדיון לא ניתן לתאר את כמה גדולה החגיגה הייתה ברחבי העיר שמרגישה קרובה מתמיד לליגה הלאומית מאחר והפער מסגניתה גדל עד למרחק של 10 נקודות.

 

הכובש והמבשל משה בן לולו אמר לאחר המשחק: "אנחנו מאושרים. מרגישים שהגשמת המטרה שלנו מתקרבת ואמנם עשינו צעד משמעותי לעבר הליגה הלאומית, אבל תאורטית הכל יכול להיות אז אנחנו נחגוג קצת ונתכונן למשחק הבא. היה משחק לא קל ובכלל תקופה לא קלה אבל אנחנו מגיעים כל משחק ונותנים את הכל על המגרש ואני שמח שבסוף אנחנו גם עושים תוצאות טובות".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

על היכולת שלו באופן אישי הוסיף: "אני שמח מאוד על המשחק היום והשער והבישול, שמח תמיד לעשות כל דבר שיסייע לקבוצה במטרה שלנו העונה".

 שחקני אום אל פחם חוגגים את הניצחון בארוחה משותפת 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload