סכנין תנסה להפתיע ולצאת עם שבריר של תקווה הערב מול בני יהודה. דרסיליה: "מה שהיה נשאר מאחור, נית

הערב(18:00) בני סכנין מארחת את בני יהודה ותנסה להתגבר על רגעי המשבר מול אשדוד שהותירו אותה בפער במקום האחרון בטבלה. דרסיליה: "מה שהיה היה ונשאר מאחור. נעשה את המקסימום בכל משחק כדי לפתוח דף חדש ולהישאר בליגה".

לאחר המשחק הקשה באשדוד, בו איבדו שלוש נקודות קריטיות ואף חטפו מכה קשה מנטלית, יארחו הערב שחקני בני סכנין את מאמנם לשעבר וקבוצתו המוצלחת בני יהודה. כאמור המשחק ייערך ללא קהל, במסגרת העונש שספגו זכר למהומות בסיום המשחק מול מכבי פתח תקווה.

בסכנין היו לא מעט תהפוכות במהלך השבוע כאשר המאמן גיאורגי דרסיליה עמד בפני "שיחת הבהרה" מול חברי ההנהלה ואילו שני עוזרי המאמן נידאל שלעאטה ועודד קוטר קיבלו הודעות שלא להגיע לאימונים יותר. הערב(18:00) יצטרכו בסכנין לנסות ולשים את כל הצרות מאחור, כי בעת הזו כל משחק בו לא ישיגו נקודות רק עלול לקרב אותם לעבר הליגה השנייה ממנה חוששים.

מבחינת הסגל, דרסיליה יחסר גם הערב את מוחמד גדיר הפצוע ואת עטאא ג'אבר שאמנם לקח חלק במשחק האחרון אך עדיין חש כאבים ברגלו ואף ערך בדיקת MRI נוספת. מאמן הקבוצה גיאורגי דרסיליה אמר לקראת ההתמודדות: "ההפסד באשדוד זה היה לא קל לקבוצה ולכולנו, לא חשבנו שזה מה שיהיה. נותרו לנו עוד מקסימום עשרה משחקים, אנחנו צריכים להתחיל היום מחדש".

על פיטורי עוזרי המאמנים: "קצת קשה לדבר על כזה מצב עכשיו, אנחנו חושבים כרגע רק כדורגל וצריכים לפתוח בדף חדש. מה היה ומה קרה זה נשאר מאחור, צריכים לתת את המקסימום כדי להישאר בליגה".

צפו בראיון המלא של דרסיליה

צילום: מועדון בני סכנין

על היריבה בני יהודה: "הם קבוצה טובה עם מאמן טוב ושחקנים טובים, נעשה את העבודה שלנו גם לנו יש שחקנים טובים".

על הסיכויים להישאר בליגה: "אנחנו לא חושבים מה יהיה עכשיו בכל המשחקים, חושבים ממשחק למשחק ונותנים בכל אחד את המקסימום כדי לנצח ולהפוך את המצב שלנו ליותר טוב".

ככלל בקבוצה הצביעו עוד טרם המשחק מול אשדוד על צומת דרכים שתשפיע על מצבם ויודעים כמה קשה מנטלית יהיה לעשות תוצאה טובה הערב וככלל להישאר בליגה בהתחשב במצבם. גורמים במועדון מספרים: "ספגנו שערים שטותיים מול ק"ש ואשדוד, עשינו שטויות שאסור שיקרו לנו ונצטרך לעבוד קשה יותר עכשיו כדי לפצות על זה זה. אין 'הוקוס פוקוס' שנוכל לעשות, נצטרך להתמודד עם מה שיש ורק לתת את המקסימום על כר הדשא".

#בניסכנין

כתבות נוספות