מהפך וניצחון קריטי לסכנין על בני יהודה, שאייבו טען לקריאה גזענית מצד בלם בני יהודה

בני סכנין השלימה מהפך וניצחה 2-1 את בני יהודה: פלאח השווה את התוצאה לאחר יתרון מהיר של קונסטנטין(פ), איהאב גנאים הכריע. דרסיליה: "היה קשה אחרי ההפסד לאשדוד, שחקנים עשו את המקסימום כדי לנצח ונלחמו". שאייבו לאלה טען שמורי קרא לו "קוף שחור", בבני יהודה הכחישו את הטענה. 

 

דרסיליה וחניכיו אירחו הערב בדוחא הריק מאוהדים את בני יהודה למשחק של "הכל או כלום" בידיעה שבמצבם המסובך בתחתית הם זקוקים לכל נקודה בכדי לנסות ולהתקרב לקו האדום ולנסות אולי גם לעבור אותו. בצד המקצועי, מי שלא נכללו בסגל הם מוחמד גאדיר ועטאא ג'אבר הפצועים, כמו גם עלי עותמאן בעקבות הרחקת צהובים עליה גילו ביום המשחק בעקבות סוגיית רישום שגויה כך לטענת הקבוצה. 

 שחקני הקבוצות היום בדוחא

 

האירוע המשמעותי של המשחק הגיע כבר בדקה ה-24' כאשר נשרק פנדל לטובת בני יהודה לאחר עבירה שביצע חאלד חלאילה ואף ספג בעקבותיה את הכרטיס הצהוב. קונסטנטין היה זה שלקח את הבעיטה, הכניע את קנדיל והעניק יתרון מהיר לכתומים-שחורים, אלא שהוא לא החזיק זמן רב וכעבור ארבע דקות בלבד אזולאי נגח פנימה את שער השוויון שקבע 1-1 בין הקבוצות בירידה למחצית. 

 

בדקה ה-76' הצליחה סכנין להשלים את המהפך של המשחק כאשר איהאב גנאים נגח פנימה כדור קרן שנשלח ממהראן ראדי ובכך הכעריע את ההתמודדות הכה קריטית עבורה של סכנין. בסיום המשחק נרשם אירוע בין בלם בני יהודה דן מורי לחלוץ סכנין אברהים שאייבו לאלה שטען כי הבלם קרא לו "קוף שחור" ואף פנה לשופט בעקבות כך. מנגד, בבני יהודה טענו כי מכחישים בתוקף את טענת החלוץ ולא נאמר לו דבר כזה. 

דרסיליה מאושר בסיום

 

מאמן הקבוצה גיאורגי דרסיליה אמר בסיום המשחק: "שיחקנו טוב ועשינו את מה שאנחנו צריכים כדי לנצח. אחרי ההפסד לאשדוד היה קשה והשחקנים עשו את המקסימום כדי לנצח, אמרנו שנתחיל את הדרך החדשה והשחקנים עשו מה שהם צריכים. נלחמו ונתנו את המקסימום".

 

על הטענה של שאייבו: "לא ראיתי ולא שמעתי, אלו דברים קטנים אנחנו לא מסתכלים על דברים כאלה אנחנו מסתכלים כדורגל".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload