אחמד סבע: "אנחנו לא כובשים שערים וזה מתחיל להדאיג אותי. אעזור לשחקנים שלי כשקשה להם"

סבע לאחר ההפסד לכאוכב: "נענשנו, המצב מתחיל להדאיג אותי שאנחנו לא כובשים. אעזור לשחקנים שלי כשקשה להם, אני מאמין בהם". שחקנים בקבוצה מתלוננים על אי סדר בתשלומים.

 

לאחר תקופה מצוינת של כפר כנא, הקבוצה נכנסה לרצף שלילי לאחר שרשמה הפסד שני ברציפות להפועל כאוכב ומעבר לכך, משחק שני ברציפות בלי למצוא את הרשת.

 

מאמן כפר כנא אחמד סבע אמר לאחר ההפסד: "אני חושב שהמשחק מבחינת ההתפתחות שלו קיבלנוגול ממצב נייח שלא היינו ראויים לו. במחצית הראשונה גם הגענו לשני מצבים ולא נתנו גול ואיבדנו את המשחק במחצית השנייה, לא הצלחנו לחזור ואין מה לעשות. נענשנו. יש לנו עוד משחק בשבוע הבא, אחרי ניצחונות לא הרמנו את הראש יותר מדי וגם עכשיו נדע לקבל הפסדים ולהתאושש". 

 צפו בדבריו המלאים של אחמד סבע

צילום וראיון: מוסא אבו אל היג'א

 

 

על השאלה מה לא עבד: "קיבלנו את השערים בדקות קטלניות, זה משחק שני שמתחיל להדאיג אותי שאנחנו לא כובשים למרות שמשחקים לפני כן כבשנו מעל צמד בכל משחק. ננסה לחזור לעצמנו, זה הכדורגל. מומנטום. מי שעושה גולים מנצח. אני סומך על השחקנים שיש לי, אני איתם והגב שלהם כי אני יודע כמה גולים הם כבשו, בזמן שקשה להם אני אעזור להם". 

 

על קבוצת איחוד בני מג'דל כרום: "זו קבוצת האם שלי, יש שם שחקני בית ומאמן מקומי מצוינים. אין לנו מגרש ביתי שם. הם קבוצה טובה ומוכשרת, אני מאחל להם שיצליחו". 

 

התקופה הפחות מוצלחת של כפר כנא באה לידי ביטוי לא רק על כר הדשא אלא גם מחוצה לו כאשר שחקני הקבוצה מתלוננים על בעיות אי סדר בתשלום שמונעות מהם להתאמן כרגיל ואף בשבוע שקדם למשחק אימון אחד לא התקיים כראוי. כאמור מצד ההנהלה הבטיחו לשחקנים שהעניין יטופל ויושלם שכרו של כל מי שטרם קיבל אותו במלואו, אך טרם נפתר העניין אופן ממשי. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload