אום אל פחם גברה על צור שלום והגדילה פער בפסגה, מוחמד מחאמיד כבש את שער הניצחון

אום אל פחם חזרה לנצח לאחר שגברה 1-0 על צור שלום והגדילה את הפער בפסגה. כובש שער הניצחון ג'ינג'י מחאמיד: "חזרנו היום להיות אום אל פחם שכולם מכירים, נמשיך לרוץ קדימה בכל הכוח".

 

לאחר שתי תוצאות תיקו מול הרצליה והפועל בני זלפה, הגיעה היום(שני) אום אל פחם למשחק חוץ מול צור שלום שנעל את המחזור שנפתח בסוף השבוע האחרון. בצד המקצועי, שמעון הדרי הכין את עצמו ליריבה אליה הגיע והחליט לעלות בהרכב שלושה בלמים כששרון לוי הוסט לתפקיד הבלם ומי שמצא את עצמו מחוץ לאחד עשר הוא אברהם צ'קול בעוד מי שתפקד בעמדת המגן הימני היה לראשנה רן רול. 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

על כר הדשא שהפך לבוצי משאריות הגשם שספג, המשחק הוכרע משער של גינג'י מחאמיד בדקה ה-55' שנגח פנימה כדור שקיבל מניר דרור והעניק לקבוצתו ניצחון יקר שבהתחשב בהפסד של סגניתה באקה אל גרבייה גם מגדיל את הפער שלה בפסגה לשמונה נקודות ומעניק לה דחיפת ביטחון גדולה לקראת המשחק הבא מול אסי גלבוע שצפוי להיערך בשבת בערב. 

 

כובש שער הניצחון מוחמד (ג'ינג'י) מחאמיד אמר לאתר יאללה ספורט לאחר המשחק: "היה מגרש קשה ושיחקנו מול קבוצה קשה אבל ניצחון מתוק, כל השחקנים נתנו היום 100 אחוז מעצמם וכולם ראו שהיום הייתה קבוצה אחת על המגרש.  אני מרגיש שחזרנו להיום אום אל פחם שכולם מכירים, אנחנו כבר שלושה משחקים לא היינו ביכולת שלנו. הרבה זמן לא טעמנו טעם של ניצחון וברוך השם הצלחנו לעשות את זה היום, אני מבסוט מאוד גם עבור הקבוצה וגם עבורי שהבקעתי שער חשוב להמשך הדרך שייתן לנו ביטחון". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

על הפער שהגדילו בפסגה: "אנחנו משחקים בלי לחץ, ברור שראינו את התוצאה שבאקה עשתה בשישי אבל אנחנו מרוכזים רק בעצמנו, לא נסתכל לא על באקה ולא על הרצליה וגם לא נגיד שהבטחנו עלייה הדרך עוד ארוכה. אנחנו עכשיו מתקנים את כל מה שלא עבד במחזורים האחרונים ונמשיך לרוץ קדימה בכל הכוח". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload