סכנין הפסידה במשחק העונה. בקבוצה מפנימים: "יהיה קשה לצאת מהמצב הזה"

סכנין הובילה על אשדוד במשחק העונה משער של אזולאי(פ) וספגה מהפך משער של אקס הקבוצה עוביידה חטאב ורומן הבראן. דרסיליה: "עשינו שטויות בחצי השני, נרים את הראש ונמשיך להילחם". 

 

אמש(שבת) התרחש קרב התחתית הלוהט באצטדיון הי"א בין נועל הטבלה בני סכנין לזו הצמודה אליה מ.ס אשדוד. שתי הקבוצות ידעו כי תוצאת תיקו לא טובה להם והן חייבות שלוש נקודות כל אחת בכדי לנסות ולצמצם את הפער מהפועל ת"א, שדקות בודדות לפני פתיחת המשחק שלהן סיימה בתיקו והותירה הזדמנות לצמצום הפער.

 

פתיחת המשחק הייתה שייכת דווקא למקומיים מאשדוד שהיו עדיפים על פני חניכיו של דרסיליה, אלא שטעות אחת של יצחק אספה שהכשיל את שלומי אזולאי ברחבה, העניקה לסכנין כדור עונשין מאחד עשר מטרים אותו דייק החלוץ שהוכשל פנימה וקבע את היתרון 1-0 שנשמר עד תום המחצית. 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

המחצית השנייה נמשכה באותה המגמה כשאשדוד הייתה העדיפה וזה גם השתלם לה. בדקה ה-48' היה זה עוביידה חטאב שנגח פנימה כדור מצוין שהגביה דן ביטון וחגג את השער השוויון מול האקסית. בדקה ה-70' אשדוד כבר אמרה את המילה האחרונה לערב הזה כשרומאן הבראן ניצל יום פחות טוב של מחמוד קנדיל וגלגל פנימה את השער המכריע ששלח את סכנין הביתה ללא כלום ועם כעס ואכזבה עצומים, בעיקר כלפי עצמה שדווקא ברגע האמת לא הצליחה להתעלות על עצמה.

 

ההפסד של סכנין מסבך את מצבה עוד יותר ממה שהוא כיום והפער במקום האחרון גדל ממכבי פ"ת והפועל ת"א ל-8 נקודות ואילו מאשדוד ל-4 נקודות. בקבוצה הביעו תסכול עצום מהמצב: "יהיה קשה לצאת מהמצב הזה גם מנטלית וגם מקצועית. ידענו שמדובר בהזדמנות ענקית מול אשדוד".

 

המאמן גיאורגי דרסיליה אמר מיד לאחר המשחק: "חצי שני עשינו שטויות וקיבלנו גולים לא יודע מאיפה הם הגיעו. לקבוצה אסור לקבל כאלה גולים, זו מכה". על היכולת של מחמוד קנדיל: "טעויות קורות בכדורגל". 

 

על המצב המסובך של הקבוצה: "אנחנו יודעים שהתוצאה לא טובה, אין מה לעשות נצטרך להילחם ולשחק עד הסוף. אחרי כל הפסד בן אדם בוכה, מרימים עכשיו את הראש למעלה וממשיכים קדימה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload