צומת דרכים: סכנין יוצאת למשחק עונה וקרב ישיר על ההישרדות מול אשדוד

רגע האמת של סכנין: דרסיליה וחניכיו יוצאים לאשדוד למאבק הישרדות קריטי להמשך הדרך. דרסיליה: "משחק קשה בין שתי קבוצות שרוצות לנצח, אנחנו צריכים לשחק היום חזק ואגרסיבי".

לאחר התיקו בשני האחרון מול מכבי ת"א, בסכנין יודעים שחלוקת הנקודות עם מוליכת טבלת הליגה אולי מעודדת מבחינה מנטלית, אך מבחינת הטבלה זה בטח לא הספיק כשהפער מאשדוד שנמצאת מקום אחר מעליה ושתיהן מתחת לקו האדום, עומד על נקודה אחת בלבד והמשחק שייערך הערב(18:00, אצטדיון הי"א) הוא הזדמנות קריטית עבורם לברוח מהמקום האחרון ולהישאר בתמונת מאבקי ההישרדות.

על אף שבקבוצה יודעים שעל כר הדשא יהיה משקל רב למחויבות והחוזק המנטלי, נדרשת גם יכולת מקצועית טובה לבטח מולא שדוד שהתחזקה מאוד בחלון ההעברות ואף רשמה ניצחון בשבוע האחרון על הפועל חיפה. בהיבט הסגל, מי שלא צפוי לקחת גחלק גם במשחק הערב הוא החלוץ מוחמד גאדיר זכר לפציעה ממשחק הגביע מול מכבי ת"א. עטאא ג'אבר ששב להתאמן עם הקבוצה במהלך השבוע עדיין לא כשיר במאת האחוזים ולא ימהרו לסכנו.

יעמוד במשימה הקשה ביותר היום? דרסיליה

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן הקבוצה גיאורגי דרסיליה אמר לקראת ההתמודדות: "זה משחק קשה מאוד בין שתי קבוצות שרוצות לנצח, לא יהיה קל. אנחנו הולכים כדי לשחק את הכדורגל שלנו לעשות את המקסימום. במשחק האחרון לקחנו נקודה שהייתה חשובה ושיחקנו כדורגל טוב, היינו יכולים גם לנצח. אנחנו צריכים לשחק עכשיו יותר טוב ולכבוש שערים. צריכים לתת גז, לשחק חזק ואגרסיבי. יהיה כדורגל טוב".

גם השחקנים מודעים לחשיבות המשחק ורואים בו צומת דרכים, "אם נצליח לעבור את המשחק הזה, נמשיך חזק בכל המשחקים הבאים כדי להצליח לשרוד, אבל אם נפסיד זו תהיה מכה שלא בטוח נדע ונצליח להתרומם ממנה. אנחנו מאמינים בעצמנו ובאים הערב רק במטרה לנצח ונעשה הכל בשביל זה" כך סיפרו בקבוצה.

#בניסכנין

כתבות נוספות