ליגה ב': מהומות בדרבי של טמרה, במחוז המקביל פרדיס הביסה את בית שאן

ליגה ב': מהומות ואלימות בדרבי של טמרה, בו סיימו היריבות המקומיות בתיקו 2-2 שהשפיע על המיקומים בפסגה. במחוז המקביל דבורייה ממשיכה לנצח, פרדיס הביסה את בית שאן.

 

מחזור נוסף של ליגות ב' צפון יצא לדרכו השבוע ובמסגרתו אחי עכו לא שיחקה בשל התפרקותה של עראבה ובצפון ב' הפועל בני ערערה ובאקה נחו השבוע. האירוע העצום ביותר שקיבלנו התרחש דווקא במחזור ההשלמה שנערך אמש(שלישי) למשחק הדרבי של טמרה שנדחה מסוף השבוע האחרון בעקבות מזג האוויר והסתיים במהומות ותיעוד אלימות והתערבות כוחות אבטחה בסיום בעקבות תוצאת התיקו הדרמטית בין השתיים שמשפיעה באופן ישיר על המיקומים בפסגת הטבלה המחוזית.

 

הפועל בני טמרה 2-2 מכבי טמרה
המשחק הזה דווקא התחיל באווירה חיובית כאשר ניכרה אווירת קרנבל בין שני המחנות ולעיני כקרוב ל-800 איש במגרש בטמרה בו אירחה הפועל את מכבי. הפועל הגיעה למשחק במטרה לצבור עוד שלוש נקודות שישלימו את מסע ההישרדות וההתרעננות שלה מהשבועות האחרונים ואילו מכבי ידעה שמנדא ובועיינה ניצחו ולפיכך היא חייבת ניצחון בכדי להשתוות אליהם ולא לאבד את מקומה בפסגה(משחק חסר). על כר הדשא, דווקא הפועל היא זו שעלתה ראשונה על לוח התוצאות כשאיימן חגאזי העלה אותה ליתרון, אחמד חג'יר השווה למכבי ודקה לפני הירידה להפסקה החזיר מוחמד מריח את היתרון להפועל. במחצית השנייה הצליח אחמד חג'יר שוב לכבוש ולאזן את התוצאה. 

 

בדקות המשחק האחרונות פרצה מהומה גדולה על כר הדשא שהובילה לכך שהשופט לא הצליח להמשיך את המשחק ובמגרש נזקקו לסיוע אבטחתי גדול. מצד שני המחנות הוציאו הודעות בדפים הרשמיים ובהן טענו כי האודי היריבה הם שתקפו ופלשו ראשונים לכר הדשא, אך כאמור המשך לאירועים יהיה בבית הדין. כאמור בעקבות התיקו, מכבי טמרה ירדה למקום השני ובהפרש שתי נקודות ממנדא ונקודה בודדת מבועיינה ששתיהן במשחק חסר. 

מתוך: הדף הרשמי מכבי טמרה

 

 

הפועל בועיינה 0-2 איחוד מגד אלכרום 
בועיינה רוצה להמשיך במאבק המשולש על העלייה והשבוע אירחה בביתה את איחוד בני מג'ד אל כרום שמבחינתה רוצה לשמור על מיקומה החמישי המוביל לפלייאוף העליון בסוף העונה. אחרי מחצית מאופסת ובתחילת המחצית השנייה קובי בדש העלה את בועיינה ליתרון ובדקות הסיום מלך השערים של הליגה החלוץ פיראס גנאיים הצליח להכפיל את התוצאה ולקבוע ניצחון חשוב לבועיינה ולמאמן הישאם זועבי ששומר על מאזן מושלם מאז הצטרפותו למועדון. מלבד הניצחון, הבשורה המשמחת הנוספת בבועיינה הייתה חזרתו של השחקן ד"ר מחמוד חמודה למגרשים אחרי היעדרות של כעשרה חודשים בעקבות  הניתוח שעבר ברגלו.

 

אחווה כפר מנדא 0-3 בית"ר נהריה
בדומה לבועיינה גם כפר מנדא רצתה להמשיך במאבק המשולש ולהשיג את ניצחונה ה- 13 ברציפות ף והשבוע נאלצה לארח בשפרעם בהחלטת המשטרה בשל האירועים האחרונים בכפר. יריבתה בית"ר נהריה רצתה מצדה לחפות על התבוסה הביתית לבועיינה בשבוע שעבר, אלא שעל כר הדשא המשחק כל כולו היה של כפר מנדא שהשכילה לנצח משערים של מוחמד שלאעטה, עלי חביבאללה ומוחמד אבו ריא.

 

מכבי בני ירכא 0-0 בני ממב"ע הגליל והגולן
לאחר ההפסד בשבוע שעבר לכפר כנא, מכבי ירכא נואשת לנקודות  בכדי לברוח מהמאבק על המקום המוביל למשחקי המבחן נגד הירידה והשבוע אירחה את בני ממב"ע הגליל והגולן שהגיעה למשחק לאחר רצף שלילי של שישה הפסדים רצופים כאשר הפסד נוסף יסבך אותם חזק בתחתית. המשחק עצמו לא הוכרע והסתיים בתיקו ללא שערים, שאינו טוב לשתי הקבוצות ובפרט לירכא.

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע 


מכבי בני נחף 2-3 סקציה מעלות

שתי קבוצות במגמות שונות נפגשו ביניהם בשישי בנחף, כשמכבי נחף שפתאום מצאה את עצמה מסתבכת בתחתית אירחה את הסקציה ממעלות שרוצה להגיע לפלייאוף העליון. במשחק עצמו הובקעו חמישה שערים, אבל בפועל היו שני כובשים והם אחמד עבד אלסתאר הבקיע שלישייה לנחף ואריאל בוזורגי שבדומה לאחיו אלון שמשחק באחי שהבקיע צמד נגד ראשון לציון, הבקיע גם הוא צמד למעלות.

 

עירוני בני כאבול 1-1 צעירי כפר כנא
כאבול שהתרעננה בשבועיים האחרונים חיפשה ניצחון נוסף שמצד אחד ירחיק אותה מהתחתית ומצד שני יקרב אותה למאבקי הפליאוף העליון והשבוע אירחה את צעירי כפר כנא שמגיעה במומנטום חיובי אחרי שש הנקודות שהשיגו מול היריבות בתחתית מירכא ונצרת. זה התחיל טוב מבחינת כפר כנא כשעומרי טויל העלה אותה ליתרון ובמחצית השנייה מי אם לא הוא חמאדה בועל הצליח להשוות את התוצאה לכאבול אמנם היא פספסה הזדמנות לתפוס את המקום החמישי בסוף המחזור הזה וכעת היא מרוחקת רק נקודה ממנו.


במשחק נוסף ניצחה אלנהדה נצרת בתוצאה 1-0 את מכבי שפרעם משער של ואיל חסן.

 

מחוז צפון ב'
איחוד בני כפר קרע 3-0 הפועל דבורייה

המוליכה מדבורייה שנמצאת בדרך הבטוחה לליגה א' חיפשה ניצחון נוסף שירחיק אותה מהרודפות אחריה והפעם יצאה למשחק חוץ מול כפר קרע מאמצע הטבלה שמצידה רוצה לסיים את העונה על הצד הטוב ולתת לשחקני הבית להשתפשף ביותר דקות משחק. על כר הדשא, דבוריה עמדה במשימתה וניצחה בזכות שערים של אסעד עמאשה, מוחמד חג'יר ועומר אלעאל. 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

הפועל בני פרדיס 1-4 הפועל בית שאן
במשחק שפתח את המחזור אירחה פרדיס שספגה שני הפסדים רצופים שהרחיקו אותה מהעלייה הישירה, את נועלת הטבלה הפועל בית שאן שמחפשת רק לשרוד בליגה. על כר הדשא, פרדיס התעלתה והצליחה לנצח משערים של כאמל בשיר, רוברט ארחיל, עוביידה טאהא וחביב ג'אבר. מיכאל אזולאי כבש לבית שאן.

 

הפועל טירת הכרמל 1-3 הפועל בני מוסמוס
בני מוסמוס יצאה למשחק לא קל מול אחת מיריבותיה לפלייאוף העליון בידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון תרחיק אותה משמעותית מהקרב על הפלייאוף העליון וזה אכן מה שקרה על כר הדשא כשטירת הכרמל הצליחה לנצח משערים של שלו בורנשטיין עם צמד ונדיב סימן טוב, מוחמד כבהא (צ'אבי) הצליח רק לצמק למוסמוס.

 

הפועל דליית אל כרמל 4-1 הפועל סנדלה גלבוע
סנדלה גלבוע רצתה להמשיך במומנטום החיובי מהשבועות האחרונים והשבוע יצאה למשחק לא קל מול דלית אל כרמל שמחפשת להימלט ממשחק המבחן כנגד הירידה. 
עמית דהן ומחמוד זרעיני ויוסי סרוסי העלו את סנדלה ליתרון בן שלושה שערים, איימן אבו סאלח צימק בפנדל לדלייה וחמזה זועבי כבש וקבע את תוצאת המשחק ניצחון נוסף לסנדלה שנצמדת לטירת הכרמל בקרב על הכניסה לפלייאוף העליון.

 

איחוד בני באקה 1-2 הפועל רמות מנשה 
איחוד באקה שמחפשת לשרוד וערב המחזור הייתה בפער משמעותי מהמקומות שמובילים למשחקי המבחן חיפשה ניצחון נוסף שירחיק אותה מאותם המקומות כשפגשה לקרב ישיר את אחת הקבוצות שגם כן מצויה במקומות הללו. זה התחיל טוב מבחינתה של באקה כשאיהאב מסארוה העלה אותה ליתרון, מור גמבשו השווה לרמות מנשה ועמוק בתוך תוספת הזמן אחמד אבו מוך העניק את הניצחון למארחים מבאקה.


במשחק נוסף גברה מכבי נוג'ידאת על מכבי ריינה בתוצאה 1-0 משערו של מוחמד זועבי (סטף).

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload