איכסאל חילצה נקודה בתיקו דרמטי מול כפ"ס. צמח: "הוכחנו אופי"

אכסאל סחטה נקודה מכפ"ס עמוק בתוך תוספת הזמן: הירוקים עלו ליתרון כפול מרגלי קוקו וטל מכלוף, ציון צמח צימק ואנס דאבור השווה בשער דרמטי בדקה ה-93'. צמח: "שמח שחזרתי לכבוש, הוכחנו אופי". טראבין יצא להתרשמות בטורקיה. הקבוצה עשויה לעמוד לדין על שיתופו של אלגרבלי המוצהב.

לאחר ההפסד המאכזב לעכו במחזור הקודם, אירחה הפועל איכסל את היריבה מהצמרת הפועל כפ"ס בעילוט במטרה לנסות לחזור למסלול הניצחונות ולאסוף עוד נקודות קריטיות שיכולות להרחיק אותה מהתחתית המסוכנת ומהמקום המוביל למבחנים. בהרכב הפותח נכללו לראשונה שחקני הרכש בן אלגרבלי ואנס דאבור שעברו בבקרה התקציבית ורשמו הופעות בכורה, גם מוחמד בדארנה שנעדר מהמשחק האחרון בעקבות צבירת כרטיסים צהובים שב לאחד עשר של האדיה. 

על כר הדשא, כפ"ס הייתה הראשונה שעלתה ליתרון כפול, על השער הראשון היה אחראי בנג'מין קוקו כבר הדקה ה-10' וטל מכלוף הוסיף שער משלו בדקה ה-49' אך אכסאל לא הרימה ידיים עד לשריקת הסיום. ציון צמח הראשון שהצליח להכניס שבריר תקווה שהמשחק עוד לא גמור כשבדקה ה-84' כבש שער מרשים שצימק את התוצאה ומי שחולל את הדרמה הגדולה הוא אנס דאבור שעמוק בתוך תוספת הזמן הצליח להדהים את האורחים עם שער שוויון שקבע 2-2 בסיום ונקודה אחת לכל קבוצה.

צילום: עובאדה אכתיאלת

הנקודה שאספה אכסאל מרחיקה אותה עד לפער שתי נקודות מהפועל פתח תקווה שנמצאת במקום המוביל למשחקי המבחן. קשר הקבוצה ציון צמח ששבר בצורת כיבוש שערים והיה מהבולטים על כר הדשא אמר: "היה טוב ולא פשוט, נקלענו לפיגור של 2-0 ושלטנו במשחק, הראינו הרבה אופי כמו במשחק הקודם מולם. אני שמח מהנקודה למרות שיכלנו להוציא יותר, הפנים קדימה לנס ציונה עכשיו". 

עוד הוסיף צמח על התחושות האישיות לחזור לכבוש: "שמח מאוד שכבשתי אחרי לא מעט זמן ושמח שזה עזר לקבוצה. מקווה מאוד לחזור למספרים שלי ולעזור כמה שיותר לקבוצה כדי שנישאר בליגה. מודה גם לקהל המדהים שהגיע ותמך, אני מקווה שיגיעו יותר יעזרו לנו כדי שנשיג את המטרות שלנו העונה". 

בתוך כך, קשר הקבוצה מוסא טראבין יצא בימים האחרונים לטורקיה לצורך התרשמות במדי קבוצה גיאורגית. בקבוצה לא אהבו את המהלך של טראבין שנעשה ללא תיאום וקבלת אישור כנדרש וכשיחזור לארץ יוחלט כיצד לטפל בנושא. בנוסף, הקבוצה עשויה לעמוד לדין על שיתופו של שחקנה החדש בן אלגרבלי המוצהב על אף שבכוונת המועדון לערער על הנושא.

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות