דו"ח שיפוט חמור על אירועי סיום המשחק באום אל פחם, אוזן הגיש תלונה במשטרה

דו"ח שיפוט חמור מאירועי סיום המשחק בין אום אל פחם לזלפה, אוזן הגיש תלונה בתחנת המשטרה. הדרי יזם שיחה עם ההנהלה.

בדו"ח שנכתב על ידי שופט המשחק שנערך בשישי האחרון בין אום אל פחם לבני זלפה, נאמר בין היתר כי "במחצית המשחק הורחק חבר הנהלת אום אל פחם זאת לאחר שלאורך המחצית התפרץ לכר הדשא בשני השערים למרות שהוזהר. בדקה ה-94' מיד לאחר שער השוויון נזרקו לעבר עוזר השופט מצתים. עם שריקתי לסיום המשחק וירידתי לחדרי ההלבשה, נערמו אוהדי אום אל פחם לצד הגדר המפרידה בין המגרש לבין הכניסה למנהרת חדרי ההלבשה וירקו עלינו ללא הרף, יריקות שפגעו בי ובעוזר השופט".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

עוד הוסיף בנוגע לאירועי הסיום: "מיד עם השריקה, מאבטח שעמד בשער הכניסה למגרש פתח את השער והכניס חברי הנהלה ואנשים נוספים מקבוצת אום אל פחם. עוזר המאמן קילאני רץ לעבר מאמן הקבוצה האורחת, תקף אותו באלימות ובאגרסיביות. אל קילאני הצטרפו עוד שני אנשים אשר אחד זוהה באופן ודאי חבר הנהלת אום אל פחם אבו אלעם וחבר הנהלה נוסף. חבר ההנהלה ירק על מאמן הקבוצה האורחת וניסה להמשיך לתקוף אותו אחרי שכבר הופרדו המחנות ומאמן האורחת נכנס לבידוד בניידת משטרה עד שהרוחות יירגעו. בכל רגעי האימה הללו הוחלט על ידי משקיפת המשחק לבודד את מחנה אום אל פחם".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

לסיום הוסיף בדו"ח כי "עם יציאתנו מהמגרש ובליווי רגלי של מספר חברי הנהלת אום אל פחם, נפגע רכבי ורכבו של עוזר השופט, דלת רכבו התעקמה וברכבי בעטו וכן ירקו".

בנוסף לדו"ח השופט, צפוי לצאת גם דו"ח המבקרת שנכחה במשחק. כמו כן ניגש היום מוריס אוזן לצורך הגשת תלונה בתחנת המשטרה על תקיפותיו אשר צוינו בדו"ח. מאמן בני זלפה מוריס אוזן אמר כי "נמאס לי להגיע למגרש כדורגל כשאתה מזהה עוינות בלתי נסבלת. לא יודע איזה ערך יש לספורט ולכדורגל בכלל כשאתה מקבל איומים על חייך והמשפחה שלך. מקווה שגורמי האכיפה המשפטיים והמשטרתיים יעשו את עבודתם וכך הבעיות תיפתרנה".

בנוסף לכל, מאמן הקבוצה שמעון הדרי שספג ביקורות רבות, יזם שיחה עם הנהלת הקבוצה בה רוצה לשוחח על המצב הנוכחי והיא צפויה להתקיים היום בסמוך לאימון.

כאמור אום אל פחם עשוייה להיענש בעקבות האירועים שצוינו בדו"ח. תגובת הנהלת הקבוצה תובא כשתתקבל.

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות