בכפר קאסם מתכוננים למחנה יהודה: "נלחמת על חייה, לא יהיה משחק קל. בגביע הוכחנו שאנחנו יכולים להת

אדלשטיין לאחר ההפסד בגביע ולקראת החזרה לליגה: "הראינו שאנחנו קבוצה עם יכולת, נבוא מוכנים למחנה יהודה". היו"ר טארק סרסור: "במחצית השנייה לא הבדילו מי בליגה א' ומי בליגת העל. הליגה? מחנה יהודה נלחמת על חייה ולא יהיה קל". מחאג'נה: "הוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד עם כל קבוצה בליגת העל".

בכפר קאסם אמנם הפסידו במשחק רבע הגמר הראשון המשימה לעשות סנסציה בגומלין מול הפועל חדרה הפכה להיות קשה הרבה יותר, אך בקבוצה יצאו מעודדים מכך שהעניין עדיין לא תם והסיכוי קיים, יחד עם היכולת הטובה והמחויבות שהפגינו במחצית השנייה. מעבר לכך, בקבוצה מייחסים חשיבות רבה למשחק מול מחנה יהודה(שני) במטרה לעבור משוכה נוספת במאבקי הפסגה בליגה.

שחקן הקבוצה וכובש השער אוהד אדלשטיין אמר השבוע לאחר משחק הגביע: "נתנו לחדרה קצת יותר מדי כבוד, במחצית השנייה התעוררנו והראינו שאנחנו קבוצה עם יכולת. היה קצת מאוחר מדי אבל יש גם משחק גומלין ובעזרת ה' ננסה לעשות שם את העבודה. במחצית איסמעיל(המאמן) אמר לנו שאנחנו צריכים להישאר מאוחדים ושקבוצה נמדדת ברגעים הקשים יותר. הגומלין? תמיד יש סיכוי, אנחנו באים באמונה, זה היופי בגביע שהכל אפשרי" 

על החזרה למשחקי הליגה והמשחק הקרוב מול מחנה יהודה שיתקיים מחר: "ננוח טוב, נבוא מוכנים ובעזרת ה' נעשה את העבודה". 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

היו"ר טארק סרסור התייחס גם הוא להופעה של קבוצתו: "לא נשכח ששיחקנו מול קבוצה מהמקום השני בליגת העל, הבדלי הרמות מורגשים ואנחנו מודעים לו. לצערי ספגנו גול מוקדם שהכניס אותנו קצת לסטרס כי הם לא רגילים לספוג כל כך מוקדם. כשהבקענו את השער הראשון שלנו והתחלנו להיכנס למשחק בעיקר במחצית השנייה לא היו יכולים להבדיל מי בליגה א' ומי בליגת העל. התוצאה די מתאימה לנו, לא הרגה את המשחק יש עוד אחד ויש לנו קבוצה מחויבת. כרגע פנינו לליגה יש לנו שם אתגר לעלות ליגה, הצהרנו עליה ולא סתם אנחנו במקום הראשון. נמשיך להילחם ולתת פייט עד הסוף". 

על המשחק הקרוב מול מחנה יהודה: "בתקופה האחרונה עברנו כבר משחקי אמצע שבוע וסוף שבוע, אנחנו מכינים את השחקנים בצורה ראויה. זה לא קל ויש עומס במיוחד כשאתה משחק מול קבוצה בליגת העל שהקצב שלה שונה מליגה א', אני מקווה שיהיה טוב. מחנה נלחמת על חייה ולא יהיה קל כמו שהיה קשה מול בקעת הירדן ובלי קשר בליגה אין משחק קל, אנחנו מתכוננים לכל משחק". 

צפו בראיון המלא של טארק סרסור צילום: ראמי עאמר

לסיכום התייחס לקהל שהגיע לעודד ודחף את הקבוצה כמו בכל משחק: "כל הכבוד לקהל שהוא קהל למופת שמכבד גם קבוצה בליגת העל. לצערי הקשו עלינו והיו יכולים לראות כפליים מזה, ראו שיש כאן קהל בוגר ואחראי. כל הכבוד רק מילים טובות לקהל". 

בלם הקבוצה מוחמד מחאג'נה שנבחר גם לשחקן החודש של אתר יאללה ספורט: "היה משחק קשה, הגול שקיבלנו מוקדם הקשה עלינו מאוד וכולם נכנסו להלם. במחצית איסמעיל אמר לנו שאין לנו מה להפסיד והוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד עם כל קבוצה בליגת העל והפסדנו בכבוד". 

על החזרה לליגה מחר: "הליגה יותר חשובה והמטרה היא לעלות מהמקום הראשון. מצפה משחק קשה מאוד עם כל העומס והעייפות ונקווה לנצח".

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

לסיום התייחס למשחק הגומלין שמצפה להם: "יהיה קשה אבל נבוא וניתן הצגה, נסיים בכבוד ונקווה גם לעלות ליגה בסוף העונה. הקהל? הוא אדיר. תודה לכל מי שעודד לאורך כל תשעים הדקות". 

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות